Lenovo Z710 i3-4000M/8GB/120+1000GB/GT745M Win8

http://allegro.pl/lenovo-z710-i3-4000m-8gb-120-1000gb-gt745m-win8-i4434884816.html

 

Witam serdecznie.

 

Mam na sprzedaż używanego laptopa  Lenovo Z710. Laptop został zakupiony 28.03.2014 r. w sklepie X-KOM w Gdańsku za kwotę 2989zł i posiada 2-letnią gwarancję liczoną od daty zakupu tj. do 28.03.2016 r.

 

Stan wizualny i techniczny  laptopa określam jako idealny - nie posiada właściwie żadnych śladów użytkowania, nie przegrzewa się, chodzi cicho i stabilnie - wygląda i działa dokładnie tak, jak pierwszego dnia po zakupie. Używany nie dużo, głównie do przeglądania internetu, oglądania filmów i sporadycznego grania. Zawsze działał na zasilaniu z sieci, baterii nie użyłem ani razu, więc bateria jest całkowicie nowa. Podświetlenie klawiatury prawie zawsze było wyłączone. TouchPad i głośniki posiadają jeszcze folię ochronną.

 

W skład zestawu wchodzi oczywiście laptop Lenovo Z710 , dysk zewnętrzny 1000GB (kupiłem go razem z laptopem - był on częścią zestawu), ładowarka sieciowa i dodatkowo torba do laptopa , którą dokupiłem nieco później, pudełko i wszystkie instrukcje.

 

Powodem sprzedaży jest chęć zamienienia tego dużego laptopa na coś mniejszego, bardziej mobilnego, mniej wydajnego i tańszego.

 

Specyfikacja techniczna:

 

Procesor: Intel i3-4000M (2 rdzenie, 2.4GHz, 3MB cache)

 

Karta graficzna zintegrowana: Intel HD Graphics 4600

 

Karta graficzna dedykowana: NVIDIA GeForce GT 745M (2048MB GDDR3)

 

Ekran: 17,3" (LED, błyszczący, rozdzielczość 1600x900 HD+)

 

Pamięć RAM: 8GB (DDR3, 1600MHz)

 

Dysk SSD: Samsung 120GB (SATAIII)

 

Dysk HDD: 1000GB (1TB, 5400 obr./min., SATA, zewnętrzny na USB3.0)

 

System operacyjny: Windows 8 (polska wersja językowa, 64-bity, możliwość darmowej aktualizacji do Windows 8.1)

 

Inne: chipset Intel Lynx Point, nagrywarka DVD+/-RW DualLayer, wbudowane głośniki stereo JBL,

 

Kilka słów od właściciela: szczerze polecam tego laptopa, jest to mój trzeci laptop (poprzednio HP i Lenovo) i muszę przyznać, że korzysta się z niego przyjemnie, przyjemniej również od poprzednich. Zaskoczyła mnie jego wydajność. Zdarzyło mi się na nim pograć w The Elder Scrolls V - Skyrim oraz Dragon Age - Początek - obie gry działały bardzo płynnie na wysokich ustawieniach. Zaletą jest zintegrowana karta graficzna, która bez problemu uciągnie mniej wymagające gry - potwierdzone na grze Gothic. Kolejną zaletą są dobrej jakości głośniki, bardzo głośne i grające bardzo czysty dźwięk tak, że nie potrzeba już zewnętrznych głośników. Przyjemna jest też klawiatura, której klawisze działają bardzo płynnie i cicho, choć przyznam, że na początku było ciężko się do niej przyzwyczaić. Ekran jest na tyle duży, że bez problemu ogląda się na nim filmy bez zewnętrznego monitora. Wartość tego laptopa ponosi przede wszystkim Windows 8 oraz dysk SSD wraz z drugim zewnętrznym dyskiem, ale oczywiści także podświetlana klawiatura i wielkość matrycy.

 

Cóż więcej mogę napisać? Chyba zawarłem najważniejsze informacje. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę pisać na maila: aestimabilis@outlook.com.

 

Cena: 2375 Kup Teraz i licytacja od 1zł.

 

Zachęcam do licytacji :slight_smile:

 

http://allegro.pl/lenovo-z710-i3-4000m-8gb-120-1000gb-gt745m-win8-i4434884816.html