Lepiej mieć 2GB w dualu czy 3 bez niego

Mam w chwili obecnej 2 GB ddr2 533 (plyta slaba) i zastanawim się czy lepiej mieć 2 gb w dualu czy lepiej dolożyć do 3 gb, ale utracić pracę pamięci w dualu. Pytam ponieważ mam xpeka a on wiecej jak 4 gb 32 bit nie zobaczy więc myślę o dołożeniu 1 gb tylko czy warto tracić duala?

Moim zdaniem warto mieć te 3 GB. Przy takich ramach przyrost wydajności w dualu byłby niezauważalny.

Takie jest moje zdanie i sam bym wybrał 3 GB

ja mam 3 gb i Viste, i index wydajności systemu dla RAM jest lepszy na 2gb w Dual jeśli to kogoś obchodzi.

ja mam 3 GB w dualu, wydajność taka sama jak przy 2 GB

bo jak vista widzi więcej ramu to się rozpycha ale radiator , ma xp a tam dual jest nieznacznie wyczuwalny bo xp używa stałej ilości ram

ja bym też wzioł 3giga

Aha czyli gdybym myślał kiedyś o viście to jednak lepiej już 4 gb w dualu lub 2 ale nie 3 bez niego??

Jeżeli Vista będzie 64 bitowa to oczywiście że bierz 4 GB w Dual’u.

Jak wykorzystanie pamięci maksymalnie sięga Ci powiedzmy 75% pamięci fizycznej RAM, to nie ma co się nawet bawić w dokładanie pamięci, natomiast jeżeli dochodzi to maksymalnego wykorzystania pamięci fizycznej RAM, to zdecydowanie opłaca się dołożyć tę 1GB. Dual Channel prawie nie zwiększa wydajności, nie ma co zbytnio na to patrzeć.