Lepsza karta i nowe gierki

WITAM! !!

Radek 9550, umówmy się, nie jest szczytowym modelem ATI. Generalnie karta da sobie rade z grami sprzed około 2 lat pewnie na max detalach. W najnowszych wydawnictwach nie spodziewaj sie kokosów, choć wzrost komfortu w stosunku do 9200 będzie zauważalny gołym okiem.

512 MB ramu i radek 9550, na procesorze 1.5 NFS MW śmigało w średnich detalach w 1024x768 bez przycinek

wiem że Radek 9550 i 512 ram daje sobie rade z q4 ale oczywiscie nie na max detalach

Ogólnie chodzi mi tu tylko żeby pograc sobie w nowsze gierki np Hitman Blood Money bądz Condemned: Criminal Origins

Złączono Posta : 24.05.2006 (Sro) 23:00

tylko czy jak dam ta karte czy bedzie jeszcze ciąć czy już mniej

pograć w nowe gierki pograsz, ale na cuda to nie licz

o Matko, zależy od rozdzielczości, napewno mniej się będzie ciął, bądź wcale :wink:

A zamiast 9550 weż 9500 z allegro, większa wydajność …

więcej o tej karcie w :arrow: :szukaj:

Co wy gadacie przy radku 9550 wymieka nie jedna karta z nowszych geforce.Ta karta jest bardzo dobra tania i bardzo wydajna i można ją podkręcac.To zależy też od reszty kompa napewno jak by miał jeszcze 1GB ramu to by mu nic śię nie cieło.Także według mnie ta karta jest bardzo dobra i napewno nadaje śię do najnowszych gier

pójdzie ;] na rodzoałce 800/600 przy większości detali na low ;] na cuda nie licz 8)

O jakich nowszych kartach GeForce piszesz ?

O GF 7900 GTX SLi? 8)

no aż tak to niee ale napewno przy tej karcie i dobrym sprzecie można pograc na max detalach

o jakiej karcie mowisz chyba nie o 9550 ja na swoim 9250 jade na średnich detalach

BM to wymagająca gra jak nie wiem (Hitman ogólnie moja ulubiona seria gier :mrgreen: )… sam mam 768MB RAM, i Radka 9550 i gra czasem się przytnie… gram bez Post Filtera i gra jeszcze skacze… :shock:

ciekawe na jakiej rozdzielczości :shock:

ja posiadam radka 9550 i większość gierek śmiga na różnych detalach!!

to co by bylo lepsze od radka 9550 tak do 250zl może radek 9600 ??

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15015 :slight_smile:

radek 9500 :!:

długo jeszcze trzeba mówić? :shock: