Lepsze/bardziej jasne kolory w grach m.in. CS:GO

Witam, mam taki problem, jestem posiadaczem lapka Lenovo Y50-70 i mam też monitor przez HDMI podpięty BenQ XL2411Z no i ogólnie nie mam zbyt barwnych kolorów, tak jak niektórzy, wiem, że da się to zmienić w Nvidii i wiem też jak to się nazywa - cyfrowa poświata, lecz niestety w panelu Nvidii na lapku tego nie mam, mam też zintegrowaną kartę od Intela oczywiście, ale tam też w opcjach nic takiego nie ma do zmiany. Moje pytanie brzmi, da się to jakoś zrobić na lapku czy to tylko komfort dla PC’towców? 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Powinny byc takie ustawienia :slight_smile: nawet w panelu intella  zaktualizuj sterowniki i sprawdz dokładnie :slight_smile:

No spoko, tylko po 1 na stronie Lenovo mam pobrane najnowsze do intela, na stronie intela RZEKOMO są nowsze dla tej karty graficznej ale mam napisane, że albo ten pakiet instalacyjny nie jest obsługiwany przez ten typ procesora, albo poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera i koniec z instalacją.

Na stronie Lenovo nie są najnowsze sterowniki, szukaj na stronie producenta np Intel to intel
Nvidia to na stronie Nvidia itp.

 

Możesz też użyć programu Easy driver znajdzie Ci też aktualne sterowniki.

Popatrz co napisałem, znalazłem na stronie intela, pod swoją kartę, ale jest napisane, że albo poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera i koniec z instalacją.