Lepsze słuchawki czy głośniki?


(Ptadla) #1

Witam,

Po raz kolejny wracam do problemu nagłośnienia w grach. Mam w tej chwili słuchawki : http://www.empik.com/sluchawki-creative ... od740195,p (kupione w empiku :stuck_out_tongue: ). Ale w mam też głośniki 5.1 : http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= ... ECH+MT3400 . I teraz moje pytanie. Które z tych urządzeń da mi lepszy dźwięk w grach? Dodam jeszcze, że mam nieustawny pokój i napewno te głośniki nie byłyby do końca poprawnie ustawione. Ponieważ mieszkam w bloku to głośność wieczorami przeszkadza sąsiadom, co ma znaczenie w dynamicznych grach sieciowych.

Co w tym przypadku lepiej podłączyć?

Z góry dzięki za pomoc

DragonIce


(Inferno Pl) #2

Po co wypowiadasz się na forum, skoro i tak nikomu nie pomagasz?

OnTop: sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - lepsze będą słuchawki, skoro granie w nocy przeszkadza sąsiadom. Zresztą Twoje słuchawki to trochę wyższa półka niż te głośniki. Poza tym przy źle rozstawionych głośnikach 5.1 i tak nie uzyskasz dźwięku przestrzennego, a w słuchawkach co prawda nie będzie to pełny dźwięk przestrzenny ale efekt będzie lepszy.


(Ptadla) #3

Dzięki za pomoc. Jarekm26 - a mnie wali twoja wypowiedź. Następnym razem prosze zrób mi przysługę i nie męcz sobie palców trollując na forum.

Inferno_pl - też tak myślałem, ale ostatnio rozmawiałem z kolegą i on mi takich pierdół naopowiadał. Wolałem się upewnić, że mam rację.

Fajnie, że zawsze mogę liczyć na kogoś normalnego na tym forum.

Dzięki jeszcze raz

DragonIce


(Frog) #4

OT --> Kosz