Lepszy od SGS?

Witam. Nadszedł czas wymiany mojego telefony. Obecnie mam Samsung Galaxy S.

Co wziąć, aby był lepszy i ja był zadowolony?

Z góry dziękuje.

A ile możesz wydać ? Bo jest dużo telefonów na rynku i łatwiej by było gdyby jakieś kryteria dodatkowe były.

Można zawsze wziąć SGS2 lub SGS3, oba są lepsze.

sgs2 :slight_smile:

LG Optimus 2X

SE Neo V

Trochę odmienne telefony, inne daty premiery, inne rozmiary, całkowicie inne układy CPU+GPU, oba mają baterie polimerowe, inne aparaty i kamery. Kosztują coś ponad 1000 zł za nowy.

Co do optimusa się zgodzę, ale co do Neo to nie za bardzo. SGS jednak trochę bije wydajnością Neo, bo ma mocniejszy układ grafiki.

Jeśli S nie ma oficjalnego Androida 4.0 to warto się zastanowić.

Optimus jest stary, chyba jego premiera była jeszcze na koniec 2010 roku albo na początku 2011. Ale nadal daje radę dzięki Nvidia Tegra.

Tylko tutaj też mi się właśnie rozbiega o tę aktualizację. SGS ma już nie oficjalnego ROMa opartego na ICS. Neo dostanie oficjalnie, to twórcy mają ułatwioną sprawę. Neo V nowy na aukcjach można kupić już od 650 zł czy coś koło tego, za to LG Optimus 2 kosztuje już za nowy od 1190 zł. Sam miałem dylemat między Neo V i SGS+, ale wybrałem SGS ze względu na wygląd, SAMLED i Gorilla Glass. Jeśli miałbym się rzucać na Optimusa, to bym już wziął SGS 2 za tę samą cenę.

Już ma od jakiegoś czasu.

No to jestem w tyle, nie mam Neo V to nie orientuję się.