Lewitacja - mit czy prawda?

http://allegro.pl/item356470401__lepsze … zans_.html

Co na to powiecie? Może ktoś wie jaką techniką jest to wykonywane i czy w ogóle zrobienie takich sztuczek jest możliwe? Mam ochotę kupić to i sprawdzić o co chodzi ale najpierw powiedzcie co o tym sądzicie.

może tam są opisane triki z magnezami… :stuck_out_tongue:

Być moze jest mozliwe. Samo unoszenie się polega na odpowiednim ustawieniu się do widza. Zobacz np. na to: http://www.youtube.com/watch?v=WYIfeVoV6wU

Te same informacje które będą w tym kursie po 20 zł pewnie możesz znaleźć w internecie. Ja osobiście bym Ci odradzał kupno, ale to Twoja decyzja :wink:

Sprawdź. To tylko 20,- zł, a może być lepsze niż…

Podziel się potem wrażeniami. :wink:

kiedyś to kupiłem, to zwykła linka, tylko taka której prawie nie widać, tzw “niewidzialna nić”. ale jak sie przypatrzysz to zobaczysz. nie polecam kupować, szkoda kasy.

no ten rekwizyt, to rzeczywiście mała cieniutka nic (jak się nie mylę, robią to ze spandex’u) :slight_smile: Na dołaczonej płycie CD znajdują się zazwyczaj Gratisy… są to krótkie filmiki przedstawiające tricki karciane, których możemy się nauczyc w kilka minut… to jest już lepsze niż ta cała “lewitacja” :slight_smile:

Nie ma czegoś takiego jak lewitacja bez użycia sznurka czy innych trików ,ale Jest jakieś urządzenie co jonizuje powietrze i unosi się w powietrzu bez żadnych linek i sztuczek . Tylko że jest to niebezpieczne

Fajnie to brzmi :D, te przedmioty co lewitują mogą w nas wlecieć czy coś ?

Nie pewnie to urządzenie może wybuchnąć :smiley:

Witam

“…Z pewnościa, z szyderczym uśmieszkiem zwróciłbyś się do profesora; że chyba dzisiaj nie dasz rady, ponieważ przez przypadek złamałeś jedno z praw Neewtona…”

Bzdura!

Może cię porazić prąd . W “Pogromcach mitów” czy istnieje anty-grawitacja . Mówili coś o 30.000 Voltach , ale nie wiem czy to dużo bo za bardzo się elektroniką nie interesuje

:?

W gniazdku masz 230V, więc pomyśl czy to dużo.

Co do tego triku to linka jak nic.

Co do lewitacji metalowych części to każdy może takie coś zrobić w domu, wystarczy elektromagnes i trochę elektroniki, która utrzyma daną część w jednym miejscu w powietrzu.

LEWITRON