Lewitacja - mit czy prawda?

(Xmen221) #1

http://allegro.pl/item356470401__lepsze ... zans_.html

Co na to powiecie? Może ktoś wie jaką techniką jest to wykonywane i czy w ogóle zrobienie takich sztuczek jest możliwe? Mam ochotę kupić to i sprawdzić o co chodzi ale najpierw powiedzcie co o tym sądzicie.

(Laki000) #2

może tam są opisane triki z magnezami... :stuck_out_tongue:

(Pixxel Man) #3

Być moze jest mozliwe. Samo unoszenie się polega na odpowiednim ustawieniu się do widza. Zobacz np. na to: http://www.youtube.com/watch?v=WYIfeVoV6wU

Te same informacje które będą w tym kursie po 20 zł pewnie możesz znaleźć w internecie. Ja osobiście bym Ci odradzał kupno, ale to Twoja decyzja :wink:

(Karmazyn65) #4

Sprawdź. To tylko 20,- zł, a może być lepsze niż...

Podziel się potem wrażeniami. :wink:

(Zielony_Liść) #5

kiedyś to kupiłem, to zwykła linka, tylko taka której prawie nie widać, tzw "niewidzialna nić". ale jak sie przypatrzysz to zobaczysz. nie polecam kupować, szkoda kasy.

(Barteek) #6

no ten rekwizyt, to rzeczywiście mała cieniutka nic (jak się nie mylę, robią to ze spandex'u) :slight_smile: Na dołaczonej płycie CD znajdują się zazwyczaj Gratisy... są to krótkie filmiki przedstawiające tricki karciane, których możemy się nauczyc w kilka minut... to jest już lepsze niż ta cała "lewitacja" :slight_smile:

Nie ma czegoś takiego jak lewitacja bez użycia sznurka czy innych trików ,ale Jest jakieś urządzenie co jonizuje powietrze i unosi się w powietrzu bez żadnych linek i sztuczek . Tylko że jest to niebezpieczne

(Laki000) #8

Fajnie to brzmi :D, te przedmioty co lewitują mogą w nas wlecieć czy coś ?

(matio) #9

Nie pewnie to urządzenie może wybuchnąć :smiley:

(Grzesiekk) #10

Witam

"...Z pewnościa, z szyderczym uśmieszkiem zwróciłbyś się do profesora; że chyba dzisiaj nie dasz rady, ponieważ przez przypadek złamałeś jedno z praw Neewtona..."

Bzdura!

Może cię porazić prąd . W "Pogromcach mitów" czy istnieje anty-grawitacja . Mówili coś o 30.000 Voltach , ale nie wiem czy to dużo bo za bardzo się elektroniką nie interesuje

(Goodprogram) #12

:?

W gniazdku masz 230V, więc pomyśl czy to dużo.

(mario@) #13

Co do tego triku to linka jak nic.

Co do lewitacji metalowych części to każdy może takie coś zrobić w domu, wystarczy elektromagnes i trochę elektroniki, która utrzyma daną część w jednym miejscu w powietrzu.

LEWITRON