Lexmark 1100 -problem z uruchomieniem

Witam.

Mam Lexmarka 1100.Zainstalowałem drivery do XP.Wszystko było ok,ale kiedy próbuję wydrukować dany dokument,pojawia sie następujący błąd:

RUNDLL .Podczas próby uruchomienia ,lxzusui.dll, OEMStartVendorSetup “Lexmark 1000/1100 Color Jetprinter” " wystąpił błąd wyjątku.

I wszystko.Reset,ponowna instalacja sterowników.Nic nie pomaga. Czym może być to spowodowane i czy jest na to rozwiązanie?

Podajcie wszystkie możlwie wskazówki.

Pozdrawiam i czekam na wszelkie opinie na w.w prośbę.

Usuń wszystkie sterowniki do tej drukarki z systemu, przeczyść rejestr programem jv16 PowerTools 1.3.0.195 i ściągnij najnowsze stery do niej z netu, po czym je zainstaluj.

Zrobiłem wszystko wg.wskazówek.

Problem pozostał ten sam.

chodzi ci o urządzenie wielofunkcujne??

też mam coś takiego i na portach usb 1.1 wyskakiwał mi “błąd przesuwu uchwytu na naboje” trzy razy na gwarancje oddawałem a oni mi odsyłali że sprawna aż w końcu jeden gość powiedział że to może prze porty usb i tak było to musi pracować na portach 2.0

Jak masz porty 2.0 to weź na innego kompa spróbój może to coś dA

Zrobiłem wszystko dokładnie wg.opisu. Wyłączyłem porty USB. I kiedy próbuję wydrukowac choćby stronę testową to już jest ten sam komunikat,o którym pisałem wcześniej.

NIe mam pojęcia,czym jest to spowodowane?

Czy ma ktoś jeszcze jakąś podpowiedź?

kombinuj np na win 98

Mam XP.I nie mam zamiaru nic pod tym względem zmieniać.Więc może jeszcze jakaś alternatywa?