Lexmark X5250

Witam

Od kilku dni jestem użytkownikiem systemu Windows Vista. Ogolne wrażenia na temat systemu pozytywne, ale jest pewien problem z drukarka. Czy ktoś z forumowiczów może wie czy jest jakieś wsparcie dla drukarki wielofunkcyjnej Lexmark X5250 ? Chodzi konkretnie o sterowniki. Próba instalacji sterowników dla systemu XP nie przyniosła żadnych rezulatów.

Bardzo proszę o jakąś informacje lub wskazanie gdzie szukać rozwiązania problemu.

PS. Google też nic na ten temat nie wyświetla.

Pozdrawiam XimoT

Szukałem czegoś na ten tamat w internecie, ale za wcześnie jest trochę jeszcze. W końcu ten system jest jeszcze w fazie beta, dostępny z ograniczoną listą sterowników…

Napisałem z zapytaniem do Lexmarka zobaczymy co odpiszą :slight_smile:

mam identyko Drukarke i jak na stronie producenta nie było sterowników to marne nadzieje

spróbuj zainstlować drukarke “manualnie” i wybierz z dostępnych drukarek w systemie lub z wyboru okna z drukarkami zaznacz lexmark i daj update może coś znajdzie , ja też miałem problem tyle tylko że z hp 3320 a też nie ma do niej sterów ale poszła na systemowtych z serii 3500.

Próbowałem już automatycznie żeby sam instalował, ręcznie podając ścieżki. Nawet prawym na plik ini i “Instaluj” też nie pomogło. Za każdym razem pisze że rozpoznał drukarkę, sterownik ale że brakuje jakiegoś wymaganego pliku. Już nawet próbowałem ze starszą wersja, niestety też bezowocnie.

Wychodzi na to że bez wsparcia producenta się nie obejdzie.

sprobujcie Program Compatibility Wizard uruchomic jako emulacja winXp