LG B2050. Brak operatora, tylko alarmowe (pełen zasięg)

W zasadzie wszystko objaśniłem w tytule wątku, czyli nie wykrywa mi operatora (nie da się go również ustawić ręcznie), mogę dzwonić tylko na alarmowe, zasięg mam pełny.

Co ciekawe nie mam dostępu do skrzynki z wiadomościami, ale mogę pisać SMS-y, których z kolei nie mogę do nikogo wysłać, bo nie wykrywa mi operatora oraz ucięło mi również dostęp do kontaktów ( w ostatnio pokazanych nr, do których wysyłałem nie było nazw kontaktów, ale samy numery…)

Proszę bardzo o pomoc, bo nie mam pojęcia co się dzieje z moim telefonem :confused:

EDIT: Oczywiście dodam, że takie rzeczy, to tylko w Erze.

witam sprawdz na innej karcie sim czy dziala czy widzi operatora

jeżeli jest to samo to daj telefon do serwisu powiem na przykładzie sony ericssona jak wlaczysz go bez karty sim tez masz tylko alarmowe i sto procent zasięgu może u ciebie antena jest uszkodzona

Witam , jeżeli nie zmieniałeś nic w ustawieniach i kontakty oraz sms telefon zapisuje na karcie sim, to wydaje mi się , że telefon nie widzi karty sim, mogą być tego dwa powody:

1)uszkodzona karta sim (postaraj się sprawdzić inną kartą),

2)uszkodzony telefon lub zabrudzone styki … pozdr

OK, sorki, że odkopię :wink: Wszystko działa, pomogło solidne przewietrzenie i ponowne włożenie karty SIM.

Pozdrawiam