Lg c195 i bra możliwości oglądania filmó na youtube

czy jest możliwość żeby jednak móc oglądać filmy na youtube w tym telefonie ?

Aby zrozumieć problem to podaj więcej szczegółów.

Czy na wbudowanej przeglądarce wchodzisz na stronę m.youtube.pl ?

Dodane 21.03.2013 (Cz) 19:52

Zauważyłem na wszystkich forach to samo pytanie i odpowiedzi, że ten model LG nie obsługuje Youtube.

Czyli nie da się w przeglądarce.

Nie wiadomo czy jest jakaś aplikacja w Javie do odtwarzania Youtube.

Jedyna wersja programu jaki znam i testowałem na słabszej Nokii to MiniTube 1.4.7. (plik MiniTube 1.4.7.jar ok.350 KB)

http://www.mobiles24.com/downloads/s/48 … i_tube_147

Czy to zadziała na LG to trudno powiedzieć.Nie sprawdzałem

tak wchodzę normalnie w wyszukiwarce na stronę youtube po wybraniu filmu niestety wyskakuje mi informacja, że ten format jest nieobsługiwany. Niestety nic to nie pomogła chyba naprawdę nie da rady nic wyświetlić .

Jakiś czas temu była identyczna sprawa z telefonem LG, ale to był inny model.

Nic nie pomogło.

Odtwarzanie z Youtube to jedna z ważniejszych funkcji.

Nabywca telefonu powinien być powiadamiany o braku możliwości odtwarzania Youtube.

Nie wiadomo czy jest to celowe zagranie LG.

Na dużo gorszych telefonach jest współpraca z Youtube.

świetnie bardzo miło z ich strony że nie powiadamiają klientów o takiej rzeczy :frowning: Ten telefon odtwarza jedynie w formacie 3gp ale żadne filmy na YT nie są w takim formacie jedynie można ściągnąć z sieci i przekonwerterować ale to gra nie warta świeczki.

No tak.Konwertowanie to już nie to samo co bezpośrednie odtwarzanie.Już lepiej dokupić inny telefon,który współpracuje z Youtube.

Ten błąd co opisujesz występuje też na jakimś dotykowym LG T385 z WiFi z systemem producenta. Jest to raczej wina softu i nic z tym nie zrobisz. Możesz co najwyżej szukać aktualizacji na stronie WWW LG ewentualnie przywrócić do ustawień fabrycznych.

Z tego co pamiętam to YouTube przechowuje format 3GP, możliwe że nie dla wszystkich filmów. Dzięki czemu chodzą na Nokiach z S60, można zabuforować w programach na Androida. Jakość takich filmów to 240p.

Witam,

Nie telefon a oprogramowanie uniemożliwia przeglądanie treści z YouTube więc to oprogramowanie ogranicza tą funkcjonalność a nie sam telefon. Po więcej informacji zapraszam na http://www.lgmobile.pl

Źle piszecie. Problem nie jest spowodowany oprogramowaniem telefonu, ani też samym telefonem. Sam posiadam LG T385 WIFI i również youtube u mnie nie działa. Natomiast u kolegi działa! Wszystko zależy od routera jaki posiadacie i jego konfiguracji. Mam też telefon Samsung również z WIFI i na moim routerze youtube nie działa, a u kolegi działa. Cały problem w tym, że nie wiem jakie jest wewnętrzne IP mojego telefonu LG, dlatego też nie mogę skonfigurować routera.

Tylko że kolega ma inny telefon.

Jeśli chodzi o telefony LG to te ze średniej półki nie wszystkie odtwarzają Youtube.

Wifi nie ma nic tu do rzeczy gdyż niektóre modele LG nie posiadają modułu WiFi a bez problemów odtwarzają Youtube.

Po prostu przed zakupem telefonu LG należy sprawdzić dokładnie specyfikację,manual i opinie a nawet zadać pytanie na forum jeżeli komuś zależy na Youtube.

Może źle się wyraziłem, ale chodziło mi o router u kolegi. Sprawdzałem mój telefon na moim routerze i na routerze u kolegi (u kolegi youtube działało) i z przykrością stwierdzam, że działanie youtube przez Wi-Fi zależy od konfiguracji routera.