Lg C195 krótka żywotność baterii

Witam kilka dni temu kupiłam telefon Lg C195 nowy ale bardzo krótko trzyma w nim bateria Li-lon 950mah, ładowałam ją do końca a po pół dnia miałam już połowę. Proszę o pomoc a moze jest możliwość zakupu do tego modelu baterii z większą pojemnością ?

majka420 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

nie bardzo wiem co miałabym jeszcze poprawić napisałam model telefonu i jaki mam problem co jeszcze ?

Przede wszystkim naładuj go kilka razy, potem zobacz. W nowych lub leżących to normalne.

Jeśli po kilku ładowaniach się nie zmieni, to zrób kopię danych, następnie przywróć do ustawień fabrycznych i zobacz czy się coś zmieniło. Jeśli nie, to możesz oddać na gwarancji, ale wątpię żeby go przyjęli (1 dzień trzymania baterii to nie jest źle).

dzięki za odpowiedź nie jestem przyzwyczajona to tak częstego ładowania baterii poprzednio miałam samsunga i nokię które trzymały ponad tydzień czasu.

Wg tych danych powinien wytrzymać 5h na romzowach, i gdzieś podobnie na “zabawie”, na grach możliwie że krócej.

Nokie o podobnych parametrach wytrzymują po 2 dni przy intensywniejszym użytkowaniu, myślę że ten w przyszłości powinien wytrzymać podobnie.

oby tak było :slight_smile: dzięki za pomoc