Lg C195 krótka żywotność baterii

(majka420) #1

Witam kilka dni temu kupiłam telefon Lg C195 nowy ale bardzo krótko trzyma w nim bateria Li-lon 950mah, ładowałam ją do końca a po pół dnia miałam już połowę. Proszę o pomoc a moze jest możliwość zakupu do tego modelu baterii z większą pojemnością ?

majka420 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(majka420) #3

nie bardzo wiem co miałabym jeszcze poprawić napisałam model telefonu i jaki mam problem co jeszcze ?

(ra-v) #4

Przede wszystkim naładuj go kilka razy, potem zobacz. W nowych lub leżących to normalne.

Jeśli po kilku ładowaniach się nie zmieni, to zrób kopię danych, następnie przywróć do ustawień fabrycznych i zobacz czy się coś zmieniło. Jeśli nie, to możesz oddać na gwarancji, ale wątpię żeby go przyjęli (1 dzień trzymania baterii to nie jest źle).

(majka420) #5

dzięki za odpowiedź nie jestem przyzwyczajona to tak częstego ładowania baterii poprzednio miałam samsunga i nokię które trzymały ponad tydzień czasu.

(ra-v) #6

Wg tych danych powinien wytrzymać 5h na romzowach, i gdzieś podobnie na "zabawie", na grach możliwie że krócej.

Nokie o podobnych parametrach wytrzymują po 2 dni przy intensywniejszym użytkowaniu, myślę że ten w przyszłości powinien wytrzymać podobnie.

(majka420) #7

oby tak było :slight_smile: dzięki za pomoc