LG E510 - problem z regulacją dźięków

Mam problem,nie mogę wyregulować poziomu głośności dźwięków w moim laptopie,zrobiłem nawet przywracanie systemu bo myślałem że jest coś nie tak ale pomogło tylko na chwilę.Co jest grane??? POMOCY!

Spokojnie Jacy to nie koniec świata, że musisz wzywać POMOCY, wszyscy zainteresowani Cię usłyszą, a odnośnie twojego problemu, to gdzie nie możesz wyregulować głośność, w systemie operacyjnym (jak tak, to jakim?), czy może za pomocą klawiszy funkcyjnych/multimedialnych twojego notebooka?

Powiem tak.W prawym dolnym rogu ekranu jest ikona głośności,klikając lewym przyciskiem myszy powinien pojawić się mikser albo chociaż suwak,że tak powiem do regulacji,a tu NIC.Poza tym próbowałem w ustawieniach dźwięków w panelu sterowania,ale bez efektu.Przepraszam za lakoniczny język,ale coś słabo chyba się znam na tym wszystkim. Pozdrawiam. Dzięki.

Dodane 16.09.2009 (Śr) 14:25

Aha,Co do systemu - Windows Vista Home Premium

Jeżeli nie masz w ogóle dźwięku w systemie, to sprawdź w Menedżer urządzeń czy nie ma jakichś konfliktów z urządzeniem audio.

Sprawdzałem,dźwięki są,głos z płyty i neta ok.W mededżerze urządzeń wszystko ok,tylko nie mogę ustawić ciszej głośności.

Spróbuj wyłączyć i włączyć ikonę miksera głośności, może ten ruch pomoże.

Powiem tak,próbowałem na wiele sposobów,włączałem i wyłączałem i nic,nagle teraz wszystko jest ok.A tylko wyłączyłem i włączyłem lapka.Niby po kłopocie,ale cały czas zachodzę w głowę co jest nie tak?Dlaczego mój lapek wariuje?Wcześniej miałem problemy z grafiką,zresztą mam do tej pory,ale to da się przeżyć,może jest po prostu zamulony,może przyczyną jest niepodzielony na partycje dysk.Z 160 GB poj. mam wolne tylko 97,2 GB.Może dlatego? Mimo to Wielkie dzięki za Rady. Fajnie wiedzieć że można na kogoś liczyć. POZDRO !