LG Flatron L1730s - Czarny ekran

Witam. Posiadam monitor LG Flatron L1730S. Od niedzieli gdy pograłem w bf3, mam z tym monitorem problemy. Wiec tak, wczytywała mi się mapa i nagle zrobił się czarny ekran. Zresetowałem komputer i nic. Po chwili włączając/wyłączając monitor zareagował na 1 sek i znów czarny ekran, tak jest przy ładowaniu Biosu i windowsa.

Dzisiaj rano włączyłem i był ‘naprawiony’, podziałał 1h i znów się zaczęło, lecz teraz zauważyłem, że pod kątem widać pulpit. Poczytałem troche i stwierdziłem, że to świetlówki lub kondestatory. Rozebrałem go, lecz przyczyna tego była ciekawość co w nim jest, a dopiero później poczytałem na ten temat. Już dziś nie miałem czasu, żeby znów go rozkręcić, a najchętniej jutro kupiłbym części, więc pytanie co jest ? Jak coś jutro go rozbiore znów i popatrze, lub zrobię zdjęcie i wstawie.

kiper53 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Wg mnie stracisz czas na “strzelanie” co jest a i nie masz pewności że po naprawie będzie działał.

http://allegro.pl/lg-flatron-l1730-s-monitor-kable-super-stan-i3627570831.html

Tu masz identyczny za 70 zł - może po prostu łatwiej wziąć kolejny sprawny i tyle.

@ra-v

Po co mam brać nowy, jeśli tu naprawa raczej kosztuje nie więcej niż 5 zl, świetlówki lub kondestator… Jeśli samemu kupie i zrobię :slight_smile:

Chodź może kosztować więcej ale sie naczytalem tematów i raczej to :slight_smile:

“Raczej” i :“może to kosztować” - ze względu na te słowa i niską cenę zwykłych 17" oraz ilość tanich siedemnastek to najszybciej i najprościej wziąć kolejny.

U mnie na 17-tce zaczęła wychodzić jasna krecha widoczna na jednolitym tle - zamiast szukać co to jest i gdybać to poszukałem na allegro jakiś inny - fakt że już HD, ale gdybym nie miał kasy to bym kupił tanią 17 tkę.