LG G2 - Android 6.0 Marshmallow

Witam,

Pytanie od laika kompletnego, ze światem Androida mającego nic wspólnego - dotychczasowe moje telefony to Nokia N9 i BlackBerry Z30 - szukam telefonu nie większego niż BB Z30 ale wydajnego a z systemem Android.

Wybór padł na Samsunga A3 2016 ale nie dam ponad 1000 zł za telefon - przypadły do gustu mi również propozycje Red Mi3 oraz MI4 .

Polecono mi LG G2 - mniejsze rozmiary niż BB Z30 a większy wyświetlacz - brzmi ok , ma dobre podzespoły  w gry nie gram.

LG G2 sklep za niecałe 500 zł.

Pytanie czy LG 2 dostanie Adnroida 6 ? wyszukiwarka Google wykazuje, że tak, w innych linkach znalazłem informację że niestety nie ?

Jak z ta aktualizacją bo prawda taka że chce telefon z aktualnym systemem operacyjnym - czy jakoś nieoficjalnie w razie co da się wgrać system A 6 ? dziękuje za informacje - pozdrawiam.

 

 

Mały edit ten model Oryginalny LG G2 F320 Biały jest przeznaczony na rynek … Koreański i odpada ale wciąż jestem zainteresowany LG G2 )

Oczywiście, już teraz są zrobione nieoficjalne ROMy na androidzie 6.0 marshallow dla tego telefonu. Co do wersji oficjalnej, nie wiadomo. Są już nowsze modele od tego telefonu, i producent będzie troszczył się najpierw o aktualizację najnowszych modeli, a potem ewentualnie wyda 6.0 marshallow dla LG G2, ale to nic pewnego.

LG g3 dostał oficjalnego 6.0. Przy g2 zostaje raczej cyanogenmod.

G2 ma dostać andka 6 w drugim kwartale, jest to oficjalna informacja od LG

Mamy już koniec roku a aktualizacji jak nie było tak nie ma. Ja już pogodziłem się z tym, że o G2 zapomniano. Choć miałem nadzieję bo w sieci były screeny które to pokazywały benchmark 6.0