LG G4 - brak możliwości usuwania fotek z poziomu aparatu

(ubuuser) #1

Mam prośbę do posiadaczy smartfona LG G4 - czy w Waszych LG-kach możecie usuwać fotki z poziomu aparatu fotograficznego? Dam przykład: zrobiłem kilka fotek i przeglądam je z poziomu aparatu fotograficznego. Chcę usunąć jakąś fotkę, bo wyszła źle. Nadal z poziomu aparatu, mając wyświetloną niechcianą fotkę klikam na ikonkę kosza i niestety fotka nie jest usuwana. Przez chwilę widzę jakieś mignięcie na wyświetlaczu ale fotka nie zostaje usunięta. Muszę odpalić menedżera plików i z jego poziomu usunąć niechcianą fotkę. Czy Wy też tak macie? Pozdrawiam.

Dodam jeszcze, że używam fabrycznego oprogramowania smartfonu.

(Piotrek2255) #2

Ja używam G3 ale mam identyczne objawy ale na aplikacji Zdjęcia Google. QuickPic usuwa bez problemu.

(ubuuser) #3

Dzięki za odpowiedź. Przed chwilą “odkryłem” ciekawy fakt. Jak aparat jest ustawiony na zapisywanie zdjęć w pamięci telefonu, to z usuwaniem ich nie ma problemu żadnego. Jak go ustawię na zapisywanie zdjęć na karcie pamięci, to usuwać nie chce. Jaka może być przyczyna? Skoro może zapisać na karcie pamięci to i usunąć powinien bez problemu.

(Piotrek2255) #4

KitKat bądź Lollipop - one mają ograniczony dostęp do zewnętrznej karty pamięci. Ale dziwne, że ma to też miejsce w fabrycznej galerii czy systemowych Zdjęciach Google.

(ubuuser) #5

Kilka dni temu miałem aktualizację systemu do 6.0. Trochę to jednak niedoróbka. Dzięki.