LG G7 ThinQ

Cześć, może mi ktoś powiedzieć ile tak zwykły LG G7 ThinQ mógłby kosztować NOWY?
Bez brandowania i z oficjalnej dystrybucji? Za ile byście taki kupili?

Tak trudno jest wejść na stronę producenta? Dwie sekundy zajęło mi znalezienie oficjalnych sprzedawców.

Myślisz, że nie wchodziłem? Ten telefon można znaleźć o wiele taniej, lecz może się zdarzyć europejska dystrybucja czy obrandowanie. Widzę, że w Play’u jest za niecałe 1300zł, dlaczego tak tanio?

Skoro znasz miejsca gdzie można kupić taniej to warto zapytać sprzedawcy co faktycznie sprzedaje.

Faktycznie w Play-u można kupić za 1297, ponoć obniżka bo telefon słabo się sprzedaje, LG G8 czeka w kolejce. Może ktoś ma ten telefon i jakaś recenzja by się przydała

W sumie to prawda, że się słabo sprzedaje, do 1600zł ludzie jakoś kupowali, w Playu natomiast cena wynosiła 2000zł, może po prostu chcą się go pozbyć z magazynów. Gdybyś miał go wycenić nie patrząc na cenę i na markę, bo to w głównej mierze dlatego, że LG każe sobie bardzo długo czekać na jakąkolwiek aktualizację oprogramowanie, wróćmy do pytanie - gdybyś miał patrzeć na wnętrze telefonu to jaką cenę byś mu dał? Jest to (chyba) flagowiec zeszłego roku, nie czytałem za dużo o nim a wnętrze ma lepsze niż taki S9+, w sumie to benchmarki to pokazują, ciut lepsze, ale jednak.