LG GD510 odzyskanie danych


(karton16) #1

Witam

Posiadam telefon LG GD510 jednak zbił mi się dotyk, czy w tej sytuacji jest możliwe odzyskanie danych z tego telefonu (rozchodzi mi się okontakty, sms i z pamięci telefonu).


(lordjahu) #2

Podłącz go do komputera i użyj programów od producenta do odzyskania w/w zawartości


(karton16) #3

LGUtils taki program znalazłem jednak nwm skąd go mogę pobrać i jak go urzyć, żeby odzyskać dane


(lordjahu) #4

A, właśnie telefon jest wyłączony jak sądzę i musisz odblokować telefon by wyświetlić jego zawartość czy podłączając kabelek do komputera masz widoczny dysk komórki ?


(karton16) #5

Telefon uruchamia się jest włączony tylko muszę kliknąć żeby wybrać opcę, czy modem, czy pamięć, czy pc suit. Dopiero po wybraniu telefon się łączy, ale w tym wypadku nie da się tego zrobić


(lordjahu) #6

A to niestety będzie problem. Jeśli telefon jest na gwarancji - lepiej oddać go do serwisu. Jeśli nie - możesz spróbować jakoś złamać zabezpieczenia, ale odradzam bo może się skończyć na usunięciu zawartości. Podejdź do jakiegoś serwisu z telefonami, może zrobią Ci to od ręki. 


(karton16) #7

Do serwisu nie oplaca mi sie bo to stary telefon, a planuje kupic nowy, moze dalo by rady jakos otworzyc partycje w tym telefonie zeby te dane wyciagnac?


(lordjahu) #8

Wyciągnąć dane z partycji myślę że da radę, gorzej z informacjami tupu - sms czy kontakty. Chyba że kontakty masz na karcie SIM.


(karton16) #9

A może jakoś trybem wgrywania softu dało by się wyciągnąć chociaż część danych