LG GSA-4163B(Vista)-Niekompl. info w rejestrze=błąd uruchom

Witam.

Mam kompa takiego jak w podpisie. Prawdopodobnie po wyjęciu z niego karty telewizyjnej poruszyłem któryś kabel od DVD. Przestała działać. Dostałem tego dnia aktualizacje do Visty. Po poprawnym podłączeniu tych kabli Vista nadal nie widzi nagrywarki. W menedżerze urządzeń jest ona, a przy niej następjący błąd

Kliknięcie w Wyszukaj rozwiązania nie pomaga. Chwilowo nie mam płytki, gdyż jest w wymianie (mocno zarysowana była, więc oddałem).

Co można z tym fantem zrobić? W moim komputerze nie widać jej. Aktualizacja sterownika nie udaje się, gdyż aplikacja od LG musi widzieć napęd.

Pozdrawiam, Tomek.

jak stosunkowo niedawno się to stało, połączanie jest właściwe (sprzętowe) skorzystaj z przywracania systemu w systemie windows.

aha możesz jeszcze spróbować usunąć obsługę napędu w rejestrze tj uruchomić REGEDIT w trybie Administratora, HKLM (MACHINE), curent control set, system, enum, IDE i zmienić prawa do gałęzi napędu, prawym -> uprawnienia i usunąć gałąź z napędem,

napęd może wisieć jeszcze pewnie w gałęzi SCSI (jesli masz napęd sata) zamiast IDE.

technik_elektro pomogło przywracanie :wink: . Chociaż rozważałem nad nim, liczyłem na inne sposoby rozwiązania. Przywracanie trwa u mnie ponad pół godziny :confused:

Serdecznie pozdrawiam.