LG GSA - 4167 B a mój komputer


(Fala77) #1

witam! !!


(lysysz) #2

No problem…

tzn. nie powinno być problemu.


(JNJN) #3

A nie lepiej kupić tą LG:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_23667.html

Z pracą obu na Twoim kompie nie powinno być problemu.

Poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=42381


(M a x) #4

Co do komputera spokojnie ale co do nagrywarki to odradzam LG zwłaszcza DVD - polecam ci coś z rodziny Lite on- a Toshiby lub Nec-a


(JNJN) #5

A ja przeciwnie - jestem zadowolony z LG.


(Fala77) #6

szczerze mówiąc posiadam strarą nagrywarkę cd-rw 8x firmy LG i jestem z niej szczególnie zadowolony.przez 3 lata jej urzytkowania spaliłem 4,słownie 4 CD.a trochę tego wypaliłem,MP3,filmy i inne pierdoły.reszta wypaliłą się znakomicie.jestem przywiązany do tej firmy.mimo kilku krytycznych opini ludzie raczej chwalą LG DVD.może jeszcze ktoś się wypowie na temat LG DVD .czy to dobry wybór czy nie? z kolei słyszałem że Lite-on jest do kitu.i jak?


(Inferno Pl) #7

Moj wuj mial DVD-RW Samsunga i LG, Samsunga zmienil na zwykla CD-RW LG’ka bo poprostu byla kijowa… z problemmi odczytywala plyty i 1/3 wypalonych plyt nie dzialala… a LG uzywa do teraz, z tego co wiem swietnie mu wypala (widzialem jak wypalal jakies ~500 plyt, zadna nie uszkodzona) pozatym sam od zawsze uzywam napędów LG i nigdy na nie nie narzekalem.


(Fala77) #8

jak pomyślałem tak zrobiłem.zakupiłem tą nagrywareczkę i jestem super zadowolony.już wypaliłem 8 płytek.śmiga bez zarzutu a i przesiadka z cd-rw 8x na DVD-RW 16x też robi wrażenie :slight_smile:


(Yole) #9

polecam NEC-A