LG GT500- opinie

Witam

Zamierzam wymienić telefon w erze na LG GT500, ma ktoś z was taki? podoba się wam? Jak jest z tą baterią?, bo ma tylko 3 kreski, ile wam trzyma, jak z oprogramowaniem ? i w ogóle

Pozdrawiam

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem LG GT500. Telefon ma dobrego softa, jak na komórke bez systemu, nigdy się nie muli. Aparat 5Mpx b.db jak na komórke. Dotyk bardzo czuły, dzięki czemu telefon prosty w obsłudze. SUPER WIFI ! GPS bez systemu w komórce da się przeżyć, na JAVE jest też dużo aplikacji. Bateria przy baaardzo częstym użytkowaniu( słuchanie muzyki, ok.150 zdjęć, era gg włączone przez cały dzień trzyma 1,5 dnia), a przy normalnym użytkowaniu 3-4 dni. Jedyną jego wadą to wskaźnik baterii. 3 kreski się trzymaja długo, a 2 i 1 szybko spada. Aktualnie te softy nowe, które teraz LG wgrywa i jaki ty będziesz miał i ja mam nie są tragiczne, bo na starych szedleś spać z 3 kreskami, telefon czuwający, a rano już bateria wyczerpana :frowning:

Dodane 11.06.2010 (Pt) 13:44

Jeszcze jakieś pytania? Telefon ci szczerze polecam ! Aaa i wygodna wirtualna klawiatura qwerty :smiley: