LG GT540 - jak ustawić pamieć masową?


(c.zarek) #1

Witam.

Mój problem pewnie jest błachy, ale sam nie wiem, jak to ustawić. Od wczoraj posiadam w/w telefon i na różnych forach wyczytałem, że, żeby podłączyć telefon do komputera, żeby ustawić pamięć masować, tylko gdzie to się ustawia? Urywek wypowiedzi z jednego forum; "Podłacz telefon po kompa, rozwiń pasek powiadomień i wybierz pamięc masową".

Z góry dzięki za pomoc.


(Gardner) #2

No właśnie to masz zrobić - podłącz telefon do komputera, przeciągnij pasek notyfikacji w telefonie w dół i wybierz połączenie jako pamięć masowa.


(c.zarek) #3

Dalej nie wiem, jak to zrobić. Jak biorę “powiadomienia”, to jest; dzwięk, wifi, bluetooth i pgs, niżej “brak powiadomień”.


(system) #4

Przed podłączeniem telefonu do komuptera poszukaj w ustawieniach telefonu funkcji w jakiej postaci ma być wykrywany telefon przez komputer.

w większości telefonów z Androidem ta funkcja się znajduje.


(c.zarek) #5

Jakaś podpowiedz, jak do tego dość w ustawieniach? Było by fajnie.


(folusek) #6

pamięć masową wybierasz dopiero jak podłączysz telefon pod komputer :slight_smile: masz tam kilka opcji np: pc suite , pamięć masowa itd…


(c.zarek) #7

Niby gdzie te opcje są? Bo ja tego nigdzie nie mogę znaleźć. Wcześniej miałem i nadal mam Sorry ericsson w810i i tam wystarczyło zainstalować sterowniki i wszystko śmigało.


(folusek) #8

wejdz w menu - łączność - tryb połączenia usb - i wybierz :zawsze pytaj: wtedy będzie telefon się pytał z czego chcesz skorzystać gdy podłączysz telefon do komputera :slight_smile:

może tu znajdziesz do swego androida :slight_smile: http://lgcenter.pl/seria-gt-f81.html


(c.zarek) #9

Temat z łącznością z komputerem można uznać za zamknięty, bo problem został już rozwiązany.

Ale przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, co trzeba ustawić i jak, żeby telefon sam nie aktualizował się? Co za tym idzie, żeby sam nie zabierał złotówek.


(Gole Kutasy) #10

Temat był już poroszany na www.lgservice.pl/forum


(kolezanka LG GT540) #11
  1. Podłącz telefon do komputer

  2. wejdz na Ustawienia

  3. poszukaj akładki “karta SD i pamięć telefonu”

  4. na samej góre pojawi sie napis: PAMIEC MASOWA TYLKO i kliknij na zatwierdzenie ;))


(Emilka9) #12

hej. wejdz w menu potem ustawienia i pozniej w karta sd i pamiec telefonui na samym poczatku ujrzysz opis pamiec masowa proste . pozdrawiam