LG KE970 - opinie


(Qoompel) #1

Witam po długiej przerwie ! :slight_smile:

W Szujace znalazłem tematy traktujące tylko o problemach z w/w telefonem lub tematy, które miały pomoć w wyborze danej słuchawki.

A ja z innej beczki: co mogą użytkownicy tego tel. powiedzieć o nim z perspektywy czasu (choćby m-ca) ? Ja go używam od ok. 4 dni. Ogólne wrażenia są ekstra - wygląd i dotyk powala ! Z funkconalnością też nie jest źle - wręcz przeciwnie. Ale strasznie denerwuje mnie jeden mankament: po wciśnięciu lewego przycisku funkcyjnego czuć jak pracuje obudowa z lewej strony :confused: Tak jakby szpara między "górną" i "dolną" obudową była za duża właśnie z lewej strony... I najgrosze jest to, że chyba nie uznają mi tego jako wadę fabryczną...

Podsumowując proszę o jakieś wspomnienia, odczucia i wnioski z użytkowania KE970 :slight_smile:

Drugą sprawą jest wybór ładowarki samochodowej do w/w. Dużo jeżdżę (od początku roku ok. 4.000km 8) ) i czasem zapomnę naładować telefonu (drugiego też), więc jasne jest, że muszę mieć ten wynalazek. I teraz pytanie: dać 50-60zł za oryginalną LG czy 10/20zł za taką zwykłą ?

LINKI do Alledrogo:

http://www.allegro.pl/item298943809_min ... shine.html

http://www.allegro.pl/item298214654_lad ... ku380.html

http://www.allegro.pl/item294060208_ory ... _fvat.html

Pozdrawiam.


(Zbych ) #2

co do ładowarki to jednak orginał , te taniochy zazwyczaj chwile działają , pozatym mają słabe proste układy stabilizacjii prądu bądź wogóle ich nie posiadają co skutkuje szybkim "załatwieniem" barerii.


(Qoompel) #3

A telefon nie ma w sobie "czegoś" do zapobiegania takiemu czemuś - niszczenia baterii ?

Właśnie się zastanawiam nad nieco droższą (może nie 50zł, ale chociaż 20zł) bo przecież KE970 jest trochę wartyi szkoda by było mu coś zrobić...


(Himek66) #4

Ciocia kupiła ten telefon i była bardzo zadowolona.Jak z muzyką w tym telefonie,głośnik dobrze gra?


(Qoompel) #5

Nie można narzekać. Może troszkę za cicho, ale za to czysto i ładnie.


(Himek66) #6

Ja mam SE k550i i ciocia właśnie dopłaciła 100 zł i kupiła tego i mówiła,że muzyka lepiej gra :smiley: W moim Se jest słaby głośnik.