LG KE970 Shine Tytan oraz Sony Ericsson K770i. Który wybrać?

Witam,

Jak powyżej. Zastanawiam się, który z powyższych telefonów wybrać. Ma ktoś z forumowiczów jeden z wymienionych telefonów? Jak się sprawują? Za LG przemawia do mnie wyświetlacz 2,2 cala, zaś za SE funkcjonalność…

Pozdrawiam

se k770i jest fajny

Ja bym brał SE ale to Ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy telefon ma być funkcjonalny czy ładny. LG na pewno jest ładniejszy i ma 2,2 calowy ekran tylko czy będziesz z to wykorzystywał? LG jest praktycznie “pusty” bo poza aparatem 2Mpix nie ma nic. SE natomiast nie grzeszy urodą chodź nie jest tak obleśny jak niektóre SE ale za to jest to telefon który już coś w sobie ma. Lepszy aparat 3,2Mpix (SE ogólnie robi dobre aparaty w telefonach) i UMTS według mnie przemawia za SE.

Wybór należy do ciebie

ładny - LG

funkcjonalny - SE

Pozdrawiam

Ja zawsze stawiałem funkcjonalność nieco przed formą.

Forma LG nie jest aż tak ładna, by rezygnować z funkcjonalności w SE.

Jednak o gustach się nie dyskutuję i do Ciebie należy wybór.

Właśnie na taki “normalny” telefon przesiadam się ze smartphone’a (Najpierw SPV C550 później M3000) więc pewnie i tak będzie mi czegoś brakowało :stuck_out_tongue:

W sumie to chyba skuszę się na k770i… Jakoś LG jako firma, która robi telefony do mnie nie przemawia, a poprzednie doświadczenia z SE były super.