LG KE970 (Shine)


(K3kamis) #1

Witam !!

Mam problem ... Szukałem w necie jakiego programu żeby się połączyć z komputerem..

mam ten telefon od niedawna chciałbym wgrać na niego różne aplikacje muzyke i takie tam, ale bez programu to trochę trudno..

Prosiłbym o jakąś pomoc.. Może ktoś posiada program do komunikacji telefonu z komputerem.. albo niech poda link do scaigniecia takiego programu

Z góry dziękuje.. :wink:


(darek0107) #2

Mam ten telefon. Nie jest potrzebny żaden program. Jak go połaczysz kablem USB który jest w komplecie to zgłosi Ci sie jako dysk. Jak masz włozona dodatkowa kartę microSD to jako dwa dyski.


(K3kamis) #3

Tylko jest pewien problem ja nie mam kabla USB w komplecie , kupiłem Bluetooth i chce się po nic połączyć z komputerem... ale dziękuję za odpowiedz :wink:


(Myphonefun) #4

No to jak podłączysz bluetooth do usb to w trayu powinna Ci się wyświetlicz taka ikonka bluetooth, dzięki niej możesz połączyć telefon z komputerem oraz odebrać lub wysłać plik :slight_smile: a jak to Ci nie wystarczy to polecam Blue Soleil, z tym że ten program ma jakieś limity przesyłu.


(Gole Kutasy) #5

Wersja testowa do 5 MB


(matekadamczak) #6

A nie można łaskawie pobrać ze strony LG programu LG PC Suite czy jakoś tak?? :smiley:


(PC174) #7

BlueSoleil - miałem na płycie do Bluetootha do kompa. Działa jak marzenie :smiley:


(K3kamis) #8

pobierałem LG PC Suite ale nie działa na ten telefon... ;( tylko na KU990.. a niemoge znalesc na stonie LG sterownika bezpośrednio do KE970 !!


(PC174) #9

Więc działa, czy nie? Moim zdaniem powinien.


#10

k3kamil , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Gole Kutasy) #11

Jak PC Suite nie ma prawa działać na Shine albo nie sprawdzałeś tak jak należy albo pobrałeś zła wersję radzę zajrzeć na nowo na http://lgservice.pl dział Download - Do Komunikacji !!