LG KE970 (Shine)

Witam !!

Mam problem … Szukałem w necie jakiego programu żeby się połączyć z komputerem…

mam ten telefon od niedawna chciałbym wgrać na niego różne aplikacje muzyke i takie tam, ale bez programu to trochę trudno…

Prosiłbym o jakąś pomoc… Może ktoś posiada program do komunikacji telefonu z komputerem… albo niech poda link do scaigniecia takiego programu

Z góry dziękuje… :wink:

Mam ten telefon. Nie jest potrzebny żaden program. Jak go połaczysz kablem USB który jest w komplecie to zgłosi Ci sie jako dysk. Jak masz włozona dodatkowa kartę microSD to jako dwa dyski.

Tylko jest pewien problem ja nie mam kabla USB w komplecie , kupiłem Bluetooth i chce się po nic połączyć z komputerem… ale dziękuję za odpowiedz :wink:

No to jak podłączysz bluetooth do usb to w trayu powinna Ci się wyświetlicz taka ikonka bluetooth, dzięki niej możesz połączyć telefon z komputerem oraz odebrać lub wysłać plik :slight_smile: a jak to Ci nie wystarczy to polecam Blue Soleil, z tym że ten program ma jakieś limity przesyłu.

Wersja testowa do 5 MB

A nie można łaskawie pobrać ze strony LG programu LG PC Suite czy jakoś tak?? :smiley:

BlueSoleil - miałem na płycie do Bluetootha do kompa. Działa jak marzenie :smiley:

pobierałem LG PC Suite ale nie działa na ten telefon… ;( tylko na KU990… a niemoge znalesc na stonie LG sterownika bezpośrednio do KE970 !!

Więc działa, czy nie? Moim zdaniem powinien.

k3kamil , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jak PC Suite nie ma prawa działać na Shine albo nie sprawdzałeś tak jak należy albo pobrałeś zła wersję radzę zajrzeć na nowo na http://lgservice.pl dział Download - Do Komunikacji !!