LG KF700 czy LG KU990 Viewty?

Cześć, zastanawiam sie nad kupnem telefonu, rozwazam LG KF700 i KU990 Viewty. Oba mi się podobają , Viewty ma podobno cudny aparat,a znowu ten pierwszy ma wysywana klawiature. Co byście wybrali?

LG to niezbyt dobre telefony… :wink: Ile można wydać na telefon?

najlepiej celuj w telefony HTC… głównie:

  1. HTC Touch Diamond

  2. HTC TyTn 2

  3. HTC TyTn

  4. HTC Wizzard

jeśli 1 za drogie to 2, jeśli 2 za drogie to 3 itd :wink:

zobacz na mgsm.pl i porównaj

HTC Touch Diamond ten to mi sie podoba, jest chyba przy drogi przy moim abonamencie ok 900zl. W styczniu bd mogla przedłuzyc umowe, lepiej sie wczesniej zastanowic. Miałam juz 2 telefony LG i nie mialam zadnych zastrzezen. Nie wiem, chyba do 300.

a i chodzi o telefon w sieci orange, zapomnialam dodac ;p

nie lepiej kupić na własność? a nie bawić się w abonamenty i inne takie :stuck_out_tongue:

jak sie kupuje w abonamencie to tez jest na wlasnosc ;p przedluzajac umowe jest do tego taniej

Nie do końca taniej… Tak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Kupując telefon bez abonamentu płacisz raz, więcej lub mniej ale raz.

Biorąc w abonamencie płacisz za niego kiedy go kupujesz (mniej lub więcej zależy od abonamentu i telefonu) i potem co miesiąc w abonamencie. Wiem że w abonamencie masz jeszcze darmowe minuty itp. ale

  1. Jesteś zobowiązany do płacenia abonamentu przez 2 lata (lub 3)

  2. I tak zapłacisz więcej za telefon niż jak byś kupił bez umowy bo jego cena jest zawarta w abonamencie obok “darmowych minut”.

Na pewno taniej wychodzi kupić telefon osobno i mieć pre-paid. Przez 2 lata ceny się na pewno sie zmienią i przede wszystkim nie jesteś związany umową.

I nie zrozum mnie źle, ja nie mowie że abonamenty się blee, ja po prostu pokazuje Ci że to tylko pozornie wydaje sie taniej.

Pozdrawiam

No wiem,ze tak jest, ale chce miec jednak telefon z abonamentem.

Jestem raczej na 99 % bardziej przekonana do LG KF700,ale jakby ktos miał jakies inne propozycje, to bd wdzieczna. :smiley:

Pozwolę sobie na krótkie porównanie:

(KF700 // KU990)

  1. Aparat: 3MP FF // 5MP AF

  2. HSDPA: 7.2 Mbps // 3.6 Mbps

  3. Slider z klawiaturą numeryczną i ekranem dotykowym 3" // ‘card’ dotykowy 3"

  4. --------- // obsługa DivX i wyjścia TV-Out

  5. 70 MB // 100MB

Poza tym w miarę podobne: slot na kartę Micro SD, wideorozmowy, wap 2.0, java midp 2.0, radio FM,

Podsumowując: osobiście dużo lepiej podchodził mi KF700, ze względu na bezkonkurencyjną ergonomię ale jak coś to pytaj dalej :slight_smile:

dzięki za pomoc, w sumie do stycznia jeszce troche czasu, ale lepiej sie wczesniej rozejrzeć ;p mam nadzieje, że z tym 1 wyjde z salonu ;p

mtea , KF700 jest słabiej dostępny aniżeli Viewty. Radzę Ci się zorientować :slight_smile:

No już go widziałam w salonie orange, zreszta oni maja chyba mozliwosc,zeby go przywiezc jakby go w razie nie mieli na miejscu.