LG KF700 czy LG KU990 Viewty?

(Mtea) #1

Cześć, zastanawiam sie nad kupnem telefonu, rozwazam LG KF700 i KU990 Viewty. Oba mi się podobają , Viewty ma podobno cudny aparat,a znowu ten pierwszy ma wysywana klawiature. Co byście wybrali?

(Paweł3779) #2

LG to niezbyt dobre telefony... :wink: Ile można wydać na telefon?

(klopas) #3

najlepiej celuj w telefony HTC... głównie:

1. HTC Touch Diamond

2. HTC TyTn 2

3. HTC TyTn

4. HTC Wizzard

jeśli 1 za drogie to 2, jeśli 2 za drogie to 3 itd :wink:

zobacz na mgsm.pl i porównaj

(Mtea) #4

HTC Touch Diamond ten to mi sie podoba, jest chyba przy drogi przy moim abonamencie ok 900zl. W styczniu bd mogla przedłuzyc umowe, lepiej sie wczesniej zastanowic. Miałam juz 2 telefony LG i nie mialam zadnych zastrzezen. Nie wiem, chyba do 300.

(Mtea) #5

a i chodzi o telefon w sieci orange, zapomnialam dodac ;p

(klopas) #6

nie lepiej kupić na własność? a nie bawić się w abonamenty i inne takie :stuck_out_tongue:

(Mtea) #7

jak sie kupuje w abonamencie to tez jest na wlasnosc ;p przedluzajac umowe jest do tego taniej

(Kiperek) #8

Nie do końca taniej... Tak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Kupując telefon bez abonamentu płacisz raz, więcej lub mniej ale raz.

Biorąc w abonamencie płacisz za niego kiedy go kupujesz (mniej lub więcej zależy od abonamentu i telefonu) i potem co miesiąc w abonamencie. Wiem że w abonamencie masz jeszcze darmowe minuty itp. ale

1) Jesteś zobowiązany do płacenia abonamentu przez 2 lata (lub 3)

2) I tak zapłacisz więcej za telefon niż jak byś kupił bez umowy bo jego cena jest zawarta w abonamencie obok "darmowych minut".

Na pewno taniej wychodzi kupić telefon osobno i mieć pre-paid. Przez 2 lata ceny się na pewno sie zmienią i przede wszystkim nie jesteś związany umową.

I nie zrozum mnie źle, ja nie mowie że abonamenty się blee, ja po prostu pokazuje Ci że to tylko pozornie wydaje sie taniej.

Pozdrawiam

(Mtea) #9

No wiem,ze tak jest, ale chce miec jednak telefon z abonamentem.

(Mtea) #10

Jestem raczej na 99 % bardziej przekonana do LG KF700,ale jakby ktos miał jakies inne propozycje, to bd wdzieczna. :smiley:

(Bukosss) #11

Pozwolę sobie na krótkie porównanie:

(KF700 // KU990)

1. Aparat: 3MP FF // 5MP AF

2. HSDPA: 7.2 Mbps // 3.6 Mbps

3. Slider z klawiaturą numeryczną i ekranem dotykowym 3" // 'card' dotykowy 3"

4. --------- // obsługa DivX i wyjścia TV-Out

5. 70 MB // 100MB

Poza tym w miarę podobne: slot na kartę Micro SD, wideorozmowy, wap 2.0, java midp 2.0, radio FM,

Podsumowując: osobiście dużo lepiej podchodził mi KF700, ze względu na bezkonkurencyjną ergonomię ale jak coś to pytaj dalej :slight_smile:

(Mtea) #12

dzięki za pomoc, w sumie do stycznia jeszce troche czasu, ale lepiej sie wczesniej rozejrzeć ;p mam nadzieje, że z tym 1 wyjde z salonu ;p

(Bukosss) #13

mtea , KF700 jest słabiej dostępny aniżeli Viewty. Radzę Ci się zorientować :slight_smile:

(Mtea) #14

No już go widziałam w salonie orange, zreszta oni maja chyba mozliwosc,zeby go przywiezc jakby go w razie nie mieli na miejscu.