LG kp500-Opinia o telefonie

(Giiixxxx6) #1

Witam.Co sądzicie o wyżej wymienionej komórce?

Trochę info:

producent LG Electronics

data premiery wrzesień 2008

wymiary 106,6 × 55,4 x 11,9 mm

masa 89 g g

system operacyjny Nucleus

pasma GSM 850 900 1800 1900

modem GPRS/EDGE

wyświetlacz 3 cale, 262K Kolorów TFT dotykowy, 240 x 400

procesor ARM9 (32bit) 175 MHz

pamięć 48 MB + Karta pamięci microSD (do 8 GB)

standardowa bateria Litowo-jonowa (Li-ion), 900mAh

komunikacja Bluetooth, USB

aparat 3.15

Dane techniczne[edytuj]

Pasma – GSM (850/900/1800/1900MHz)

GPRS - Class 10 (4+1/3+2 slots), 32-48 kbps

EDGE - Class 10, 236.8 kbps

WAP 2.0

Java MIDP 2.0

Typ obudowy – Card

Waga ze standardową baterią – 89g

Pojemność standardowej baterii – 900mAh

Max. czas czuwania – 350h

Max. czas rozmów – 210min

Wyświetlacz[edytuj]

Typ – Dotykowy TFT

Wielkość – 3.0"

Rozdzielczość – WQVGA 400x240

Ilość wyśw. kolorów – 262K

Obsługiwane typy wiadomości[edytuj]

SMS

MMS

EMS

Transmisja Danych[edytuj]

USB – 2.0

Bluetooth – v2.1 z A2DP

Funkcje Organizatora[edytuj]

Kalendarz

Alarm (budzik)

Spis kontaktów - 1000 wpisów, Photocall

Grupy Rozmówców

Czytnik dokumentów

Notatki głosowe

Personalizacja Telefonu[edytuj]

Możliwość instalacji własnej tapety (animacji)

Możliwość wgrania własnych dzwonków

Typy Dzwonków – polifoniczne (64 kanały)

Alarm wibracyjny

Możliwość wgrania nieoficjalnych modyfikacji software

Możliwość wgrania gier i aplikacji w Javie

Multimedia[edytuj]

Aparat Cyfrowy – 3.15 MPix (2048x1536)

Nagrywanie wideo – jakość QVGA 12fps

Przeglądarka internetowa - HTML, xHTML

Odtwarzacz audio – AAC,WMA,MP3

Odtwarzacz wideo – 3GP, MPEG4

Radio FM z RDS

Preinstalowane gry

Pamięć zewnętrzna – microSD, max 8GB

Pamięć wewnętrzna – 48MB

Odtwarzanie plików flash (SWF) po zmodyfikowaniu oprogramowania

(kosti1) #2

odpowiednik avili,zresztą tak samo jak i avila nie ma lampy błyskowej więć w nocy zdjęć to sobie nie zrobisz nie wiele droższy jest lg ku990,sam go mam i nie narzekam

(Dimm Dna) #3

Ja osobiście nie polecam. W ogóle po przesiadce na X8 wszystkie tanie telefony dotykowe wymiękają. Sama Xperia nie jest droga i jeżeli telefon ma być na trochę to lepiej zainwestować. Ekran to niebo, a ziemia. LG siostry spoczął w śmietniku po zmianie na cokolwiek lepszego z ekranem pojemnościowym.

(ra-v) #4

Dimm, nie porównuj różnych klas telefonów. LG Nokie kupiłem rodzicom jako zamiennik. do Nokii E50. Dla nich to rwwelacja. - wygodny w użytkowaniu, dość szybki, bardzo czytelny - czego więcej chcieć od telefonu za cenę 100 zł. Jedyną wadą wg nich to krótko trzymający akumulator, bo przy normalnym użytkowaniu maksimum to 2 dni.

(K M K2) #5

Cookie sam w sobie nie jest taki zły, ma fajny interfejs, płaski jest, ekran reaguje jak trzeba.

Zależy, do czego będzie używany ten telefon. Jeśli do dzwonienia i smsowania na poziomie standardowym (czyt. nałogowo nie pisać smsów) , to polecam.

(Kaka') #6

Giiixxxx6 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

(ra-v) #7

No robi jako takie foty (wiadomo że te 3.2 Mpix robi swoje, jednak to już niedzisiejsza technologia), Internet można spokojnie przeglądać (Opera Mini +EDGE), radia posłuchać (niezbędne słuchawki ze złączem "LG USB"), filmy nagrywać, pobawić się edytorem obrazkłó, pograć trochę w gry Java, pokomunikować się np. przez Palringo (GG, XMPP i wiele innych).

(system) #8

Największym mankamentem tego telefonu jest wyświetlacz, który jednego dnia pracuje jak trzeba drugiego przyprawia o nerwicę.

Jeśli chcesz go kupić aby "nauczyć" się dotykowego wyświetlacza to odradzam, w tej samej cenie można kupić o niebo lepszą Avilę, która dla początkujących jest bardzo dobra.

(ra-v) #9

U mojego poprzedniego właściciela telefon leżał i faktycznie początkowo chodził ciężko (korzystałem wcześniej z ekranu pojemnościowego), potem się rozruszał i było ok. Pozatym ma kinetyczne przewijanie;-), tego nie wiedzieć czemu część Symbianów które widziałem nie mają :lol:

Wiedz jedno - nie spodziewaj się cudów, tylko telefonu z dużym, dotykowym wyświetlaczem.