LG kp500-Opinia o telefonie

Witam.Co sądzicie o wyżej wymienionej komórce?

Trochę info:

producent LG Electronics

data premiery wrzesień 2008

wymiary 106,6 × 55,4 x 11,9 mm

masa 89 g g

system operacyjny Nucleus

pasma GSM 850 900 1800 1900

modem GPRS/EDGE

wyświetlacz 3 cale, 262K Kolorów TFT dotykowy, 240 x 400

procesor ARM9 (32bit) 175 MHz

pamięć 48 MB + Karta pamięci microSD (do 8 GB)

standardowa bateria Litowo-jonowa (Li-ion), 900mAh

komunikacja Bluetooth, USB

aparat 3.15

Dane techniczne[edytuj]

Pasma – GSM (850/900/1800/1900MHz)

GPRS - Class 10 (4+1/3+2 slots), 32-48 kbps

EDGE - Class 10, 236.8 kbps

WAP 2.0

Java MIDP 2.0

Typ obudowy – Card

Waga ze standardową baterią – 89g

Pojemność standardowej baterii – 900mAh

Max. czas czuwania – 350h

Max. czas rozmów – 210min

Wyświetlacz[edytuj]

Typ – Dotykowy TFT

Wielkość – 3.0"

Rozdzielczość – WQVGA 400x240

Ilość wyśw. kolorów – 262K

Obsługiwane typy wiadomości[edytuj]

SMS

MMS

EMS

e-mail

Transmisja Danych[edytuj]

USB – 2.0

Bluetooth – v2.1 z A2DP

Funkcje Organizatora[edytuj]

Kalendarz

Alarm (budzik)

Spis kontaktów - 1000 wpisów, Photocall

Grupy Rozmówców

Czytnik dokumentów

Notatki głosowe

Personalizacja Telefonu[edytuj]

Możliwość instalacji własnej tapety (animacji)

Możliwość wgrania własnych dzwonków

Typy Dzwonków – polifoniczne (64 kanały)

Alarm wibracyjny

Możliwość wgrania nieoficjalnych modyfikacji software

Możliwość wgrania gier i aplikacji w Javie

Multimedia[edytuj]

Aparat Cyfrowy – 3.15 MPix (2048x1536)

Nagrywanie wideo – jakość QVGA 12fps

Przeglądarka internetowa - HTML, xHTML

Odtwarzacz audio – AAC,WMA,MP3

Odtwarzacz wideo – 3GP, MPEG4

Radio FM z RDS

Preinstalowane gry

Pamięć zewnętrzna – microSD, max 8GB

Pamięć wewnętrzna – 48MB

Odtwarzanie plików flash (SWF) po zmodyfikowaniu oprogramowania

odpowiednik avili,zresztą tak samo jak i avila nie ma lampy błyskowej więć w nocy zdjęć to sobie nie zrobisz nie wiele droższy jest lg ku990,sam go mam i nie narzekam

Ja osobiście nie polecam. W ogóle po przesiadce na X8 wszystkie tanie telefony dotykowe wymiękają. Sama Xperia nie jest droga i jeżeli telefon ma być na trochę to lepiej zainwestować. Ekran to niebo, a ziemia. LG siostry spoczął w śmietniku po zmianie na cokolwiek lepszego z ekranem pojemnościowym.

Dimm, nie porównuj różnych klas telefonów. LG Nokie kupiłem rodzicom jako zamiennik. do Nokii E50. Dla nich to rwwelacja. - wygodny w użytkowaniu, dość szybki, bardzo czytelny - czego więcej chcieć od telefonu za cenę 100 zł. Jedyną wadą wg nich to krótko trzymający akumulator, bo przy normalnym użytkowaniu maksimum to 2 dni.

Cookie sam w sobie nie jest taki zły, ma fajny interfejs, płaski jest, ekran reaguje jak trzeba.

Zależy, do czego będzie używany ten telefon. Jeśli do dzwonienia i smsowania na poziomie standardowym (czyt. nałogowo nie pisać smsów) , to polecam.

Giiixxxx6 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

No robi jako takie foty (wiadomo że te 3.2 Mpix robi swoje, jednak to już niedzisiejsza technologia), Internet można spokojnie przeglądać (Opera Mini +EDGE), radia posłuchać (niezbędne słuchawki ze złączem “LG USB”), filmy nagrywać, pobawić się edytorem obrazkłó, pograć trochę w gry Java, pokomunikować się np. przez Palringo (GG, XMPP i wiele innych).

Największym mankamentem tego telefonu jest wyświetlacz, który jednego dnia pracuje jak trzeba drugiego przyprawia o nerwicę.

Jeśli chcesz go kupić aby “nauczyć” się dotykowego wyświetlacza to odradzam, w tej samej cenie można kupić o niebo lepszą Avilę, która dla początkujących jest bardzo dobra.

U mojego poprzedniego właściciela telefon leżał i faktycznie początkowo chodził ciężko (korzystałem wcześniej z ekranu pojemnościowego), potem się rozruszał i było ok. Pozatym ma kinetyczne przewijanie;-), tego nie wiedzieć czemu część Symbianów które widziałem nie mają :lol:

Wiedz jedno - nie spodziewaj się cudów, tylko telefonu z dużym, dotykowym wyświetlaczem.