Lg ku 900

witam. mam problem z LG KU 990 a dokładnie z usb… gdy podpinam telefon do komputera nawiązuje kontakt… lecz gdy chce wejsc w zawartosc telefonu, wyskakuje mi okienko z zawartoscią a po chwili znika, tak jakby stracił połaczenie… co zrobic? dodam ze mam zainstalowane wszystkie sterowniki z płytki. pomóżcie :wink:

Do portów USB masz podłączone jakieś inne urządzenia ?

Jeżeli tak, to działają one poprawnie ?

Próbowałeś podłączyć telefon do innego portu ?

ma podłączona myszke i działa normalnie.

tak próbowałem i "działa mi tylko na 2 wejdciach…

“Działa”, czyli telefon nie traci połączenia z komputerem ?

“działa” gdy nic nie robie natomiast gdy chce otworzyc zawartosc telefonu traci łacznosc i wyskakuje brak połączenia, telefonu nawet nie dotykam.

Czy telefon ma kilka trybów pracy USB (modem, dane, auto)? Jeżeli tak, to ustaw dane.

ma 2 tryby “pamięc masowa” i “usługa danych” mam ustawiona usługe danych i dalej nic.

Wybierz tryb ‘pamięć masowa’

Ma być pamięć masowa. Spróbuj Call Phone Manager (wówczas tel przełącz na usługa danych).

eh no i dalej nic… ide jutro do salonu. moze oni cos poradzą. wielkie dzięki za pomoc i poświecony czas :wink:

przeinstaluj oprogramowanie do telefonu wraz ze sterownikiem, powinno pomóc, miałem podobny problem z ku800 i reinstall pomógł

dzięki za pomoc, juz zrobione :slight_smile: odinstalowałem sterowniki i czyta mi go jak pendriva. :slight_smile: