LG KU 990 - jako pamiec masowa - problem

Witam mam nastepujacy problem z telefonem lg ku 990

Mianowicie w opcjach lacznosci USB mam ustwwiony Tryb pamieci masowej ( z tej ze racji iz przez Lg studio suite idze wolno, bardzo wolno)

Po podlaczeniu do komputera wyskakuje ze podlaczono nieznane urzdzenie

nie wiem moze jakis sterownikow potrzeba czy czegos

HELP ME PLS !!

WItaj,

Nie są potrzebne żadne sterowniki. Jedyne co, to telefon musi znajdować się w stanie spoczynku. Jeżeli masz “nieznane urządzenie”, odepnij telefon, poczekaj chwilę i podepnij ponownie pod inny port USB. Czsasem występują konflikty na USB…

Pozdrawiam

Podepnę się do tematu.

Ja po zainstalowaniu aplikacji PC Suite z oryginalnej płytki, która była z telefonem - nie mogę się z nim połączyć!

Identyczny problem mam na 2 różnych komputerach (jeden z XP, drugi z Vistą).

Po podłączeniu telefonu kablem USB pojawia się na nim komunikat:

Jak włoże kartę pamięci, to przez kabel USb widzę tylko dane z tej karty (jako osobny dysk w Mój Komputer)

Ale nie rozumiem, dlaczego nie moge się połączyć przez program LG PC Suite :frowning:

Przed rozpoczęciem synchronizacji upewnij się, że Tryb połączenia USB w menu Ustawienia telefonu jest ustawiony jako “Usługa danych”. W trakcie połączenia telefon musi znajdować się w stanie spoczynku.

W celu wykorzystania telefonu jako pamięci zewnętrznej, należy ustawić go właśnie tryb połączenia “Pamięć masowa”, który masz domyślnie wybrany.

Pozdrawiam