LG KU800 w abonamencie w play'u

Witam.

Mam zamiar wziąć LG KU800 Chocolate w abonamencie 30zł na 24 miesiące.

Wydaje mi się to dziwnie tanio (przyp.0,3zł za telefon).

Ten telefon ma służyć mojej mamie i od razu mówię, że będzie na nim pisane 10-20 sms’ów dziennie i góra 1h rozmów i najwyżej 1 zdjęcie dziennie.

Chciałbym się też dowiedzieć jak ten model się sprawuje ale w takim stopniu używania jak napisałem wyżej.

Ale najważniejsze jest dla mnie wiedzieć jak to jest z tym abonamentem tzn. gdzie tkwi haczyk bo to naprawdę tanio.

Pozdrawiam.

206peugeot , co temat posta ma wspólnego z jego treścią? Proszę zmienić temat na taki, który będzie mówił o problemie, w przeciwnym wypadku poleci do kosza.

Witam, mam Ku800 w PLAY od śierpnia i telefon sprawuje się świetnie.

Aparat ma 2mpx i jest bdb. jakości (ma nawet coś w stylu stabilizatora ruchu-jak lekko poruszy sie ręką przy robieniu fotek to wyjdą one i tak dobre). Aparat przedni to vga-służy do videorozmów więc jakiś super nie musi być

klawiatura-wygodna, co tu więcej pisać :stuck_out_tongue:

bateria trzyma dość długo

“z tym abonamentem tzn. gdzie tkwi haczyk bo to naprawdę tanio.”

nigdzie nie ma żadnego haczyka, wszystko jest jasne i czytelne, zresztą sam play podczas startu podkreślał źe jego oferty będą jasne i dobre.

ps: o ile saię orientuję to KU800

Witam, mam Ku800 w PLAY od śierpnia i telefon sprawuje się świetnie.

Aparat ma 2mpx i jest bdb. jakości (ma nawet coś w stylu stabilizatora ruchu-jak lekko poruszy sie ręką przy robieniu fotek to wyjdą one i tak dobre). Aparat przedni to vga-służy do videorozmów więc jakiś super nie musi być

klawiatura-wygodna, co tu więcej pisać :stuck_out_tongue:

bateria trzyma dość długo

“z tym abonamentem tzn. gdzie tkwi haczyk bo to naprawdę tanio.”

nigdzie nie ma żadnego haczyka, wszystko jest jasne i czytelne, zresztą sam play podczas startu podkreślał źe jego oferty będą jasne i dobre.

ps: o ile saię orientuję to KU800 jest niedostępny już od kilku miesięcy choć w niektórych salonach mogły się jeszcze ostać jakieś sztuki :slight_smile: . Więc jak znajdziesz to bierz bo warto :slight_smile: