LG KU990 sam się wyłącza

Witam otóż mam ten telefon kupiłem go od pierwszego właściciela pomijając to.

Gdy go dostałem dałem go do Orange (był na gwarancji) bo się nie włączał wymienili mi płytę główną ( jak to tak oznajmiam jeśli źle to przepraszam) No i koma wróciła do moich rąk gdy wróciłem do domu wkładam kartę i coś tam że mi nie działa no to oddałem znów do Orange i zmienili mi oprogramowanie.

Przez okres 3 miesięcy wszystko ok było.

Od Listopada 2010 do dnia dzisiejszego komórka dziwnie się zachowuje a natomiast komórka leży nie ruszam jej np od godziny 21:00 do godziny jak się obudzę 8:00 klikam rano klawisz aby zobaczyć jaka jest godzina czy po prostu ktoś nie dzwonił a komórka jest wyłączona jakby się sama w nocy wyłączyła czasem to się w dzień dzieje np dzwoniłem do kogoś odłożyłem komórkę i po 20 minutach sprawdzam i klikam klawisze jakie się da i komórka udaje wyłączoną.

Macie może jakieś porady na to bo po woli mnie to denerwuje już jak ustawiam sobie budzik do szkoły a komórka się wyłączy i mnie nie obudzi :frowning: Też można powiedzieć jak pisze pacami sms-a na literkach i w pewnym momencie klawiatura jakby się buguje(jakbym nacisnął przycisk ,powrót’) że niby chcę wyjść z pisania sms-a.

Więc jak nie chce wam się czytać:

komórka co jakiś czas sama się wyłącza i utrudnia to trochę życie.

hycmyc , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No to wina wg mnie jest 1. w nowym sofcie 2. w płycie głownej 3. w popsutym akumulatorze. Samemu najłatwiej soft zaktualizować. Z resztą już jest gorzej, musiałbyś mieć drugi telefon - taki sam.