LG KU990 sam się wyłącza


(Fnatic3) #1

Witam otóż mam ten telefon kupiłem go od pierwszego właściciela pomijając to.

Gdy go dostałem dałem go do Orange (był na gwarancji) bo się nie włączał wymienili mi płytę główną ( jak to tak oznajmiam jeśli źle to przepraszam) No i koma wróciła do moich rąk gdy wróciłem do domu wkładam kartę i coś tam że mi nie działa no to oddałem znów do Orange i zmienili mi oprogramowanie.

Przez okres 3 miesięcy wszystko ok było.

Od Listopada 2010 do dnia dzisiejszego komórka dziwnie się zachowuje a natomiast komórka leży nie ruszam jej np od godziny 21:00 do godziny jak się obudzę 8:00 klikam rano klawisz aby zobaczyć jaka jest godzina czy po prostu ktoś nie dzwonił a komórka jest wyłączona jakby się sama w nocy wyłączyła czasem to się w dzień dzieje np dzwoniłem do kogoś odłożyłem komórkę i po 20 minutach sprawdzam i klikam klawisze jakie się da i komórka udaje wyłączoną.

Macie może jakieś porady na to bo po woli mnie to denerwuje już jak ustawiam sobie budzik do szkoły a komórka się wyłączy i mnie nie obudzi :frowning: Też można powiedzieć jak pisze pacami sms-a na literkach i w pewnym momencie klawiatura jakby się buguje(jakbym nacisnął przycisk ,powrót') że niby chcę wyjść z pisania sms-a.

Więc jak nie chce wam się czytać:

komórka co jakiś czas sama się wyłącza i utrudnia to trochę życie.


#2

hycmyc , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(ra-v) #3

No to wina wg mnie jest 1. w nowym sofcie 2. w płycie głownej 3. w popsutym akumulatorze. Samemu najłatwiej soft zaktualizować. Z resztą już jest gorzej, musiałbyś mieć drugi telefon - taki sam.