LG L65 -rootowanie


(DavisBond) #1

Witam. Ma ktoś sprawdzony sposób na zrootowanie tego modelu telefonu ? Nie chciałbym aby poleciał do kosza przez jakiś błąd :slight_smile:


(system) #2

Roota bez błędów raczej nie ma.


(Odyniec_Stary) #3

Root równa się utrata gwarancji. Zastanów się czy warto się w to bawić. 


(manieKMP) #4

Osobiście użyłem towelroot na dwóch LG L65 (swoim i matki). Bez problemu odblokowałem nim oba tel. Pobierasz go i instalujesz na słuchawce, po wykonaniu root’a możesz go odinstalować.


#5

Ja mojego LG P710 od zawsze rotuje aplikacją apk “Framaroot-1.6.0.apk” - jednem klik, restart telefonu i gotowe. Zastanów się, czy chcesz zrotować, bo i gwarancję wtedy też tracisz.


(DavisBond) #6

Wiem, że root = utrata gwarancji ale… nie chce mi się męczyć z 1 GB dostępnej pamięci ;/ Poza tym skoro można usunąć roota to kto się skapnie, że było coś majstrowane ? :smiley: Zresztą telefon szanuję, nie lata po podłogach ani nie pływa w toalecie więc raczej do końca gwarancji się nic nie popsuje :stuck_out_tongue: Czyli mam do wyboru farmaroot i towelroot. Hmmm… Teraz muszę pomyśleć którego wybrać :slight_smile: Dzięki za pomoc :) 


#7

Framarot bierej, sam zobaczysz, że wygodny jest. Ile Ci jeszcze gwarancji zostało? 


(DavisBond) #8

Coś ponad rok :) 


#9

No to się zastanów, czy chcesz zrotować urządzenie, czy też poczekać rok i zrotować :wink:


(bartek-szuster) #10

Jak zwykle panika. Tyle telefonów rootowałem (głównie Sony i Samsung). Wgranie na czysto softa i nikt nawet nie wiedział, że takie cudeńko, jak root było w tych urządzeniach. No i oczywiście gwarancja poszła bez problemu. Ja uważam, że towelroot lepszy.