LG L9 a karta 32GB

(system) #1

EDIT:

Witam mam takie pytanie czy telefon nie będzie mulił, zawieszał się jak włożę kartę 32GB? I jak jest z telefonem jak ją całą zapełnię będzie coś mulił i zacinał się. Pytam się ponieważ mam zamiar kupić kartę 32GB i nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.

EDIT : Posty niżej były do innego tematu, poprostu go zmieniłem czyli Edytowałem.

(mozilla007) #2

Ja bym wziął L9, co nie co że mocniejsza bateria to jest jeszcze slot na karty pamięci. Chyba że też jest brany aparat pod uwagę, to można Xperie wziąć i jakiś przenośny akumulator dokupić i doładować jak będzie potrzeba.

(system) #3

Czekam na więcej propozycji, bo chcę być pewny zakupu.

(pete1) #4

zalezy do ktorego masz wiekszy sentyment , ja do sony nigdy nie mialem ciogot , ostatnio tez mialem dylemat wybieralem pomiedzy sony xperia juz nie wiem jaki model ale z nizszej polki , przeczytalem duzo recenzji i obejrzalem duzo filmikow i sie nie zdecydowalem mimo iz bardzo zalezlo mi na funkcji walkman to wybralem obecnie jeden z najmocniejszych mid range telefonow htc desire x polecam i nie zaluje wyboru , bateria spokojnie trzyma jeden dzien przy duzym uzytkowaniu przy malym lekko trzy dni , htc zapewnia ze nie dlugo bedzie oficjalny upgrade do jelly bean

(mozilla007) #5

pete1 HTC ostatnio strasznie kulało z aktualizacjami, zapowiadali i przedłużali.

(system) #6

Nie podobają mi się takie telefony zaokrąglone takie jak ma Samsusng i HTC. A telefon też kupuje dla wyglądu a nie tylko dlatego co ma w środku więc zostaje przy kwadratowych a raczej prostokątnych telefonach.

W Sony Xperii S odrzuca mnie strasznie słaba bateria i Ekran z Folią, a w LG L9 troszkę za duży ekran, plastikowa obudowa oraz te marne wsparcie techniczne od producenta.

(mozilla007) #7

Czy takie marne wsparcie, L5 dostała ostatnio jakieś uaktualnienie, obudowa przy L5 jest hmmm nawet dość dobra i nic nie trzeszczy. L9 jest lepsza to powinna być też podobna, jak nie lepsza jakość wykonania. Do przeglądania internetu akurat taka wielkość ekranu jest odpowiednia.

(system) #8

Już zamówiłem LG L9 za 960zł, mam nadzieję że nie będę żałował wyboru.

(mozilla007) #9

Szczerze ja tam nie żałowałem wyboru L5 choć ma kiepską rozdzielczość, a jak telefon ze sklepu zamówiony to można zawsze do 10 dni zwrócić przecież. L9 ma już dobrą rozdzielczość ekranu i trzyma 2-3 dni jak się korzysta z niego.

(system) #10

EDIT : Posty wyżej były do innego tematu, poprostu go zmieniłem czyli Edytowałem.

-- Dodane 08.01.2013 (Wt) 17:15 --

Odświeżam.