LG L9 a karta 32GB

EDIT:

Witam mam takie pytanie czy telefon nie będzie mulił, zawieszał się jak włożę kartę 32GB? I jak jest z telefonem jak ją całą zapełnię będzie coś mulił i zacinał się. Pytam się ponieważ mam zamiar kupić kartę 32GB i nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.

EDIT : Posty niżej były do innego tematu, poprostu go zmieniłem czyli Edytowałem.

Ja bym wziął L9, co nie co że mocniejsza bateria to jest jeszcze slot na karty pamięci. Chyba że też jest brany aparat pod uwagę, to można Xperie wziąć i jakiś przenośny akumulator dokupić i doładować jak będzie potrzeba.

Czekam na więcej propozycji, bo chcę być pewny zakupu.

zalezy do ktorego masz wiekszy sentyment , ja do sony nigdy nie mialem ciogot , ostatnio tez mialem dylemat wybieralem pomiedzy sony xperia juz nie wiem jaki model ale z nizszej polki , przeczytalem duzo recenzji i obejrzalem duzo filmikow i sie nie zdecydowalem mimo iz bardzo zalezlo mi na funkcji walkman to wybralem obecnie jeden z najmocniejszych mid range telefonow htc desire x polecam i nie zaluje wyboru , bateria spokojnie trzyma jeden dzien przy duzym uzytkowaniu przy malym lekko trzy dni , htc zapewnia ze nie dlugo bedzie oficjalny upgrade do jelly bean

pete1 HTC ostatnio strasznie kulało z aktualizacjami, zapowiadali i przedłużali.

Nie podobają mi się takie telefony zaokrąglone takie jak ma Samsusng i HTC. A telefon też kupuje dla wyglądu a nie tylko dlatego co ma w środku więc zostaje przy kwadratowych a raczej prostokątnych telefonach.

W Sony Xperii S odrzuca mnie strasznie słaba bateria i Ekran z Folią, a w LG L9 troszkę za duży ekran, plastikowa obudowa oraz te marne wsparcie techniczne od producenta.

Czy takie marne wsparcie, L5 dostała ostatnio jakieś uaktualnienie, obudowa przy L5 jest hmmm nawet dość dobra i nic nie trzeszczy. L9 jest lepsza to powinna być też podobna, jak nie lepsza jakość wykonania. Do przeglądania internetu akurat taka wielkość ekranu jest odpowiednia.

Już zamówiłem LG L9 za 960zł, mam nadzieję że nie będę żałował wyboru.

Szczerze ja tam nie żałowałem wyboru L5 choć ma kiepską rozdzielczość, a jak telefon ze sklepu zamówiony to można zawsze do 10 dni zwrócić przecież. L9 ma już dobrą rozdzielczość ekranu i trzyma 2-3 dni jak się korzysta z niego.

EDIT : Posty wyżej były do innego tematu, poprostu go zmieniłem czyli Edytowałem.

Dodane 08.01.2013 (Wt) 17:15

Odświeżam.