LG Shine - czy warto?

Cześć,

Mam pytanie do użytkowników tego modelu - czy warto go zakupić? Cena 200 zł.

Jak się sprawuje? Czytałem, żę potrafi się zawieszać, jest cichy, bateria kiepska - chciał bym poznać opinie takie świeższe niż z przed 2 lat jak to jest na większości stron :slight_smile:

Będę bardzo wdzięczny.

Ewentualne dla znawców tematu: Coś ładnego z klapką bądź sliderem za 250 zł?

Pzdr! :slight_smile:

Jak masz zapchaną kartę pamięci to czeka się ze 20 sekund zanim otworzysz jakiś folder :stuck_out_tongue:

Jest cichy podczas przerwy w szkole nie słychać nic, nawet mój stary w200i było słychać :smiley:

Bateria mi trzymała 2-3 dni, w200 minimum 3 czasami nawet 5 :smiley:

Ma problemy z niektórymi grami java, są niepopranie wyświetlane, nie chodzi o rozdzielczość ale np. w jakiejs strzelnace celownik był na boku zamiast na środku, a niektóre postacie miały złe kolory.

I tu się kolega myli.

Ja mam go w Orange. Java jest w pełni funkcjonalna niż ten sam model ofernowany w Erze lub z oprogramowaniem nie brandowanym.

Cześć,

miło, że ktoś pyta w końcu o ten model, telefon zdecydowanie wart swojej ceny, przede wszystkim mnie skusiło do niego, metalowa, elegancka obudowa, duży, czytelny wyświetlacz, niska cena oraz bardzo przejrzyste menu.

Do wad z pewnością należy, cichy dzownek, jednak z połączenie z funkcją wibracji daję to blisko 50% większe szanse na odebranie połączenia i w tym momencie to wszystko, telefon głównie zakupiłem głównie do odbierania połączeń oraz wiadmości. Przed okres roku, byłem bardzo zadowolony do momentu w którym nie został utopiony w szklance wody. Niektórzy narzekają na baterie, dla mnie obecniej 3-4 dni to naprawdę sporo jeśli chodzi o telefon, przy obecnym htc g1, bateria u mnie wytrzymuje 1-2 maksymalnie, a więc przebicie jest dwukrotne.

Jezeli chciałbyś uzsykać więcej infomarcji o telefnie, polecam blog znajomego:

http://www.jascooo.com/2007/10/28/lg-sh … -to-shine/

a pod jego opinia, i ja się podpisuję.

Za takie pieniązki, Jarek, naprawdę warto.

Pozdrawiam,

Daniel

mialem ten telefon ale niestety jakieś półtora roku temu potłukł mi się w nim ekran i nie oplacało się go naprawiać , co do telefonu no to rzeczywiście cichy byl ale bez przesady ,no i czasem wkurzała rolka ale szlo mu to wybaczyc bo tyle co on przeżyl ze mną (upadków itd. ) to należy mu się pochwała ,raz nawet popływałem z nim w jeziorze ale wysuszylem i dzialał :smiley: ,ogólnie twardy telefon ,proste czytelne menu , bateria mi trzymała okolo 4-5 dni z tym że ja głównie do dzwonienia go używałem od czasu do czasu muzyczki trochę posłuchalemjeśli zależy ci na aparacie no to jak na 2Mpix był super moja obecna toschiba G10 robi gorsze :expressionless: . No i jeśli nie przeszkadza ci to że cicho gra to można się koło niego zakręcić

  • nie widzi plików z karty pamięci poprzez naciśnięcie bocznego klawisza mp3 widzi tylko listę utworów bez możliwości wchodzenia w podfoldery

  • dioda działa jeżeli włączysz ją coś takiego jak lampa błyskowa to nie to

  • bateria po formacie trzyma 2/3 dni

  • złe zarządzanie pamięcią

  • dobra jakość dźwięku poprzez słuchawki

  • 10 krotny korektor dźwięku

  • jak na 2 MPX aparat robi dobre zdjęcia

  • pamięć wewnętrzna i zewnętrzna oddzielnie rozpoznawalna jako dysk wymienny

FAQ na http://lgservice.pl/forum

widzi, tylko na karcie wystarczy zrobić folder “MP3” o ile dobrze pamiętam :wink:

Sorki za błąd zgadza się lecz jeżeli masz na karcie foldery a w nich podfoldery to dość często nie wyświetla wszystkiego.