LG Shine vs. SE k800i

Witam,który z tych dwóch telefonów jest według was lepszy ??Pozdrawiam

Moim zdaniem SE K800i.

Do pracy SE, do poszpanowania przed kumplami LG

Oczywiście, że SE k800i… Mam go od niedawna i sprawuje się świetnie.

Zdecydowanie SE, LG to tylko elegancki wygląd, nic poza tym.

Oczywiście, że SE k800i. Moj kolega ma Shine i ma strasznie cichy głośnik w porównaniu do innych telefonów…:stuck_out_tongue: Jedyne co mi się podoba w Shine to zwałowna “roleta” , która szybko (ponoć) się psuje:P. Pozdrawiam!

Oczywiście SE k800i

Pozdrawiam

lepszy będzie SE M600i :slight_smile: może i nie ma aparatu ale wygląda fajnie (no i ma dotykowy ekran i SYSTEM!)

Jakbyś nie zauważył pytanie jest o K800i a nie inne modele…

ale może chce coś lepszego niż K800i czy Shine?

Jakby chciał to zapewne dodał, że czeka na inne propozycje. Taka to nierzeczowość w naszym społeczeństwie, zapytasz o chleb a ktoś zaproponuje CI makaron…

Zapytasz o piwo a ktos ci da denaturat 8)

Ja bym wybral K8ooI sam go mam i nienarzekam robi fajne zdjecia dobry wyswietlacz muzyczka gra nawet nawet glosno ogolnie ma wszystko czego trzeba i niejest drogi =D>

Jeśli wybierać z tego, to tylko SE k800i. Shine rzeczywiście ma ładny wygląd, ale jest niepraktyczny- kiedyś miałem w ręku ten telefon i akurat ustawiłem się pod słońce i oślepił mnie. :stuck_out_tongue: i na dodatek na tej lustrzanej powierzchni strasznie zostawały odciski palców.

Trzeba sobie zadać podstawowe pytanie do czego naprawdę potrzebujesz telefonu. W moim przydatku 99% do dzwonienia, tak więc wszelkie bajery jakie mają dzisiejsze telefony to właściwie nie wykorzystuję. Wybrałem LG ponieważ ma ładny wygląd i mam metalową obudowę i to jest jego zaleta, a i jeszcze można dzwonić. Ja nigdy nie patrze na telefon pod kątem ilości bajerów bo i tak z nich nie korzystam.

Dlatego wszystkie bajery jakie mają telefony i z których 90% użytkowników nie wykorzystują tylko podnoszą cenę telefonów.

zdecydowanie SE ale LG to i po kąpieli działa. wiem z własnego doświadczenia…

To po co ci ten LG? Zadzwonisz nawet Nokią 3310- to dopiero telefon- rzeczywiście tylko do dzwonienia. :stuck_out_tongue: