LG Shine vs. SE k800i


(SeBoLaS) #1

Witam,który z tych dwóch telefonów jest według was lepszy ??Pozdrawiam


(Neon1992) #2

Moim zdaniem SE K800i.


(system) #3

Do pracy SE, do poszpanowania przed kumplami LG


(Mayron) #4

Oczywiście, że SE k800i... Mam go od niedawna i sprawuje się świetnie.


(Larry Bigl) #5

Zdecydowanie SE, LG to tylko elegancki wygląd, nic poza tym.


(mati539) #6

Oczywiście, że SE k800i. Moj kolega ma Shine i ma strasznie cichy głośnik w porównaniu do innych telefonów...:stuck_out_tongue: Jedyne co mi się podoba w Shine to zwałowna "roleta" , która szybko (ponoć) się psuje:P. Pozdrawiam!


(Kiperek) #7

Oczywiście SE k800i

Pozdrawiam


(klopas) #8

lepszy będzie SE M600i :slight_smile: może i nie ma aparatu ale wygląda fajnie (no i ma dotykowy ekran i SYSTEM!)


(Larry Bigl) #9

Jakbyś nie zauważył pytanie jest o K800i a nie inne modele...


(klopas) #10

ale może chce coś lepszego niż K800i czy Shine?


(Larry Bigl) #11

Jakby chciał to zapewne dodał, że czeka na inne propozycje. Taka to nierzeczowość w naszym społeczeństwie, zapytasz o chleb a ktoś zaproponuje CI makaron...


(system) #12

Zapytasz o piwo a ktos ci da denaturat 8)

Ja bym wybral K8ooI sam go mam i nienarzekam robi fajne zdjecia dobry wyswietlacz muzyczka gra nawet nawet glosno ogolnie ma wszystko czego trzeba i niejest drogi =D>


(Pawbrotm) #13

Jeśli wybierać z tego, to tylko SE k800i. Shine rzeczywiście ma ładny wygląd, ale jest niepraktyczny- kiedyś miałem w ręku ten telefon i akurat ustawiłem się pod słońce i oślepił mnie. :stuck_out_tongue: i na dodatek na tej lustrzanej powierzchni strasznie zostawały odciski palców.


(rafi6666) #14

Trzeba sobie zadać podstawowe pytanie do czego naprawdę potrzebujesz telefonu. W moim przydatku 99% do dzwonienia, tak więc wszelkie bajery jakie mają dzisiejsze telefony to właściwie nie wykorzystuję. Wybrałem LG ponieważ ma ładny wygląd i mam metalową obudowę i to jest jego zaleta, a i jeszcze można dzwonić. Ja nigdy nie patrze na telefon pod kątem ilości bajerów bo i tak z nich nie korzystam.

Dlatego wszystkie bajery jakie mają telefony i z których 90% użytkowników nie wykorzystują tylko podnoszą cenę telefonów.


(Dabek B) #15

zdecydowanie SE ale LG to i po kąpieli działa. wiem z własnego doświadczenia...


(Pawbrotm) #16

To po co ci ten LG? Zadzwonisz nawet Nokią 3310- to dopiero telefon- rzeczywiście tylko do dzwonienia. :stuck_out_tongue: