LG Swift Black da się grać w gry z Tegry 2

czy da się zrobić tak aby działaly na tym telefonie gry z Tegry 2?

Gry na procesor Tegra2 są (jak sama nazwa wskazuje) grami na procesor Tegra2 i nie da się tego obejść z tego co mi wiadomo (no może pod jakimś SGS2 co ma dwa rdzenie po 1,2GHz, ale i tu nie gwarantuje bo gry te mogą mieć wpisaną tylko i wyłącznie obsługę Tegry i trzeba by pewnie potężnej maszyny żeby emulację przeprowadzić).

słyszałem że wystarczy zrobić roota w telefonie wgrać jakiś pogram który pozwala uruchomić gry z tegry nie pamiętam nazwy (pokazuje to że jest to chwyt marketigowy ) to prawda ?

Program Chainfire3d wraz z odpowiednimi pluginami umożliwia jako taką “emulację” różnych procesorów, np.Tegry

do uruchomienia Chainfire3d potrzebny jest root telefonu ?

Tak, ponieważ Chainfire 3D wymaga załadowania swojego sterownika. Jest to jednak jedyna metoda na gry z Tegry.

mam jeszcze jedno pytanie ja zainstaluję Chainfire 3D i pluingi czyli Nivida+ PoweR+Adreon zawsze będę musiał zmieniać pluing odpowiedni do gry np History Great Battle =pluing Nivida

Czy raz instaluje je się te 3 pluingi koniec ?

Trzeba będzie przelaczac pluginy.

Dodane 02.09.2011 (Pt) 14:02

Trzeba będzie przelaczac pluginy.

czy jak zrobię roota w telefonie i potem zaktulaizuję telefon do najnowszej wersji 2.3 to nadal będę miał roota w telefonie ?

Raczej po aktualizacji telefony i przy wgraniu moda nie widziałem nigdy by root się tracił. Ale zależy też czy to jest mod, czy brandowy system. Bo jeśli brandowy to tego roota raczej może już nie być.

a czy roota da się usunąć po wgraniu go tak żeby nie było po nim śladu ?

do robienia rota na my telefonie potrzebny jest program/root Gingerbreak 1.2

Zapraszam po info na http://www.lgswiftblack.pl