LG Swift nie odbiera sms'ów

Witam

Od ostatnich kilku dni mój LG Swift nie odbiera sms’ów. Telefon jest na abonament w Erze (T-Mobile już). Co może być przyczyną?

Wysyłać smsy mogę, dzwonić również, internet tez działa.

Jak masz Custom Rom to przywróć oryginał. Jak nadal nic to zrób Hard Reset i powinno wszystko wrócić do normy tylko wyeksportuj sobie kontakty.

;p Raczej nic nie zmieniałem, nie robiłem aktualizacji Androida. W sumie tylko 3 aplikacje mam z marketu zainstalowane (nie licząc tych co były). I co rozumiesz przez Hard Reset?

ustawienia—>prywatoność—>ustawienia fabryczne

Nie wiem, czy w Swift jest tak samo, ale w mojej Xperii X8 też miałem ten problem. Chodziło o to, że jak spadnie mi pamięć telefonu poniżej 20MB, to pojawia mi się na tym górnym pasku z powiadomieniami informacja, że maleje ilość dostępnej pamięci telefonu, przez co nie można było wysłać w ogóle do mnie smsów. Nawet te od operatora nie dochodziły, a jak próbowałem wysłać sms’a z innego telefonu do siebie, to był błąd wysyłania. Jak zwolniłem pamięć i ta informacja zniknęła z paska, to wszystko wróciło do normy.

Dokładnie tak, jak pisze Dennoss.

Mając Swifta też się z tym spotkałem, trzeba coś wywalić, np. historię SMS-ów :stuck_out_tongue: