LG Swift v Samsung Galaxy mini 2 v Samsung Galaxy S III

Zastanawiam się nad wyborem nowego telefonu w abonamencie za 39 zł w Plusie. Wszystkie te trzy są mniej więcej w tej samej cenie (1 zł - 49 zł).

Który z nich jest najlepszy? I dlaczego?

Jaka jest ich wartość rynkowa (gdybym chciał sprzedać)?

Telefon do standardowego użytku, fajnie byłoby dodatkowo móc fajnie obejrzeć mecz w Internecie.

A może ma ktoś lepszy pomysł w tym przedziale opłatowo-cenowym? Tylko ja o tym nie wiem? :slight_smile:

Proszę o pomoc, nie jestem w obeznany w temacie. Byłbym bardzo wdzięczny.

Najlepszym smartfonem i najwięcej wartym będzie Samsung Galaxy SIII warty ok.2000zł procesor 4 rdzeniowy 1,5Ghz, wyświetlacz Super Amoled HD, aparat 8MPX FULL HD.

Na drugim miejscu Samsung Galaxy Mini 2 o procesorze jednordzeniowym 800Mhz, wyświetlacz Super Amoled, wartość nowego ok.500zł i najgorszy telefon LG Swift, aparat 3,2MPX, ekran oporowy(tzn. że trzeba mocno wciskać żeby zareagował), procesor jednordzeniowy 600Mhz.Zależy jeszcze o jakim SWIFT’cie piszesz ale odradzam nawet jeżeli mówisz o jakimś nowszym, z ręką na sercu polecam Samsunga Galaxy SIII miałem okazję testować te trzy telefony i jest jedynym sensownym wyborem.

Na pewno nie pomyliłeś Galaxy S III ze zwykłym Galaxy III ? Różnica jest naprawdę spora.

Możliwe, że coś pomyliłem, bo się nie znam. W każdym razie chodzi o 1-49 zł w abonamencie za 39. Może ktoś wie?

W takim razie Mini 2

Samsugna Galaxy 3 nie bierz. To za stary telefon jak dla Samsunga, który olał go rok temu wydajać soft Androida 2.2.

Tu chodzi o LG Swift L3

1x800MHz, 1GB wbudowanej pamięci, 384 MB RAM, Android 2.3

Galaxy Mini 2

1x800Mhz, 4GB wbudowanej pamięci, 512 MB RAM, Android 2.3

Teoretycznie najlepszy wydaje się Mini 2, m.in. dzięki pamięci RAM i wbudowanej pamięci. Nie licz na aktualizacje do najnowszego oficjalnego Androida, tanie telefony producenci olewają.

Pytanie czemu telefony z Androidem a nie np. z Bada OS czyli jakiś Wave III, który dłużej trzyma, szybciej chodzi i jest stabilniejszy?

Czy kupisz pakiet internetowy żeby działać na Androidzie? W abonamencie za 39zł chyba nie ma w standardzie pakietu.

Coś ci się nie pomyliło, tam jest zwykły ekran o jak na te czasy za małej rozdzielczości.

320x480 na 3.3 calach jest w miarę ok.

http://www.reviewsongadgets.com/1934/sa … fications/ wg. tej strony ma Super Amoled i tak mi się wydaje że ma, no ale może masz rację że nie ma.

http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/mobile-phones/smartphone/GT-S6500ZYDPLS-spec

Zwykły TFT

Chodziło jednak o zwykłego Galaxy III, nie zaś Galaxy S III.

Czyli najlepszy z nich to Mini 2?