LG w2252tq-pf czy Samsung 2243nw, który wybrać?

Witam,

Mam takie pytanko, który monitorek wybrać. Zależy mi głownie na jakości w filmach, mniej w grach ale również lubię pograć.

Który z tych dwóch warto wziąć i dlaczego ? Z tego co widzę to bardzo dużo ludzi kupuję tego LG.

Pozdrawiam

bo LG robi świetne monitory chociaż Samsung też nie jest daleko w tyle jeżeli chodzi o technologię :slight_smile:

Dane techniczne LG w2252tq-pf

Dane techniczne Samsung 2243nw

Samsung ma mniejszy kontrast a co za tym idzie przy monitor LG będzie prezentował lepszą jakość obrazu i bardziej czytelny a co za tym idzie bardziej przyjemny widok dla oka :slight_smile:

oba monitory jak widać sa porównywalne bo dynamiczny kontrast i tak jest w większości przypadków wyłączony przez użytkownika, dlatego ja bym tu patrzył na wygląd/cene

Osobiści jeżeli zależy Ci na niezawodności to polecam LG. Parametry podanych monitorów są porównywalne, ale w moim odczuciu LG jest lepszą firmą, choćby ze względu na doskonałe warunki gwarancji i wysoką niezawodność.

Pozdrawiam :wink:

Też poleciłbym LG W2252TQ-PF, ogólnie bardzo dobry monitor, polecany przez niektóre serwisy, dużym plusem jest 30 dniowa gwarancja na Bad Pixele (wymieniają na nowy, a jeśli nie ma takowego na stanie, to na wyższy model).