LG X Power 2, wymiana wyświetlacza

Znalazłem w pułce LG X Power 2, który był używany ponad 2 miesiące, a ponad rok przeleżał. Telefon ma wyświetlacz do wymiany, dotyk działa w każdym miejscu:


Czy wymiana wyświetlacza jest opłacalna? Jak nie naciąć się przy zakupie wyświetlacza, jeśli zdecydowałbym sie na wymiane? Sporo jest chińskich g*** i obawiam się, że klej, czy też sam wyświetlacz, później może odchodzić.

Nowy telefon ok 500 zł, używany około 200 zł, ekran plus digitizer 100 - 200 zł. Sam oceń czy ci się opłaca.

2 polubienia

No jeśli tak jest, to nie opłaca się. Rok temu pytałem w serwisie, ile kosztować mnie będzie wymiana wyświetlacza, koleś zawołał 4 stówy. Mówił, że to nie opłacalne, gdyż telefony to teraz są jednorazówki.

Telefon był brany w T-Mobile. Musiałbym sprawdzić, czy gwarancja 2 - letnia jeszcze obowiązuje. Wymieniliby wyświetlacz, czy raczej można spodziewać się odpowiedzi, że to z mojej winy wyświetlacz poszedł i nie wymienią?

Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają naprawom gwarancyjnym.

Ok, wszystko jasne.

Możesz spróbować sprzedać za jakąś symboliczną kwotę uszkodzony, ale nie wróżę sukcesu.

Myslę, że póki co do telewizji internetowej będzie przydatny, do CoD Mobile na padzie, póki dotyk działa.
Raczej nie widzę sensu wymiany wyświetlacza, skoro rzeczywiście używany telefon można kupić za 200zł.