Lg x power

(Kasiula1918) #1

Czesc. Mam pewien problem z telefonem lg x power. Otóż po wyjęciu karty sim nie wyszukuje sieci wifi. Dodam ze wczesniej nie bylo z tym problemu. Ktos wie jaka moze byc przyczyna

(blumberplumber) #2

A po co wyjmujesz kartę SIM? Nie wiem jak to jest u LG-ków, ale może układ GSM jest jakoś połączony z układem WI-FI i po wyjęciu SIM-ki odłącza się? Działa ci wtedy Bluetooth? BT na pewno korzysta z tego samego układu i anteny, co WI-FI, więc również nie powinno działać. Jest to bardzo nietypowe - tak jakby jakaś usługa blokowała niektóre opcje, gdy karta jest wyjęta. Spróbuj zrestartować tel . z wyjętą kartą. Nic innego mi nie przychodzi do głowy, gdyż nie miałem do czynienia na dłuższą chwilę z telefonem LG. Może ktoś inny Ci pomoże.

(krystian3w) #3

U mnie wadliwa karta SD blokowała raz dziennie (LG X Power 2) lub rzadziej raz na tydzień sieć GSM.
A jak ją ostatnio włożyłem do jakiegoś lenovo to telefon się zawieszał (pewnie przez opcje “sformatuj jako pamięć wewnętrzna”).

Sprawdź czy ponowne uruchomienie coś da.

(Kasiula1918) #4

Karty sd też nie ma włożonej. Właczenie tel nic nie daje.

(Kasiula1918) #5

Wyjełam karte bo telefon maja głownie dzieci. Niestety musze co chwila musze wkladac karte żeby połaczylo z wifi. Bluetootj działa.