LGKU380-błąd przy połączeniu USB

Zainstalowałam sobie oprogramowanie do telefonu ze strony lg. Podłączam kabel wszystko normalnie ale, gdy chcę wejśc w zawartość telefonu (zdjęcia,filmy,itd.) wyświetla mi się błąd ,Niepowodzenie przy połączeniu z telefonem,sprawdź port COM i połącz w pustym ekranie’’. Wie może ktoś o co w tym chodzi? Z góry dziękuję

Witam,

Przed po pierwszym, pamiętaj - inicjacja połączenia z komputerem możliwa jest jedynie, gdy telefon znajduje się w stanie spoczynku.

Teraz po pierwsze: sugeruję w telefonie sprawdzić w menu “Ustawienia > Łączność > Połączenie USB” tryb pracy urządzenia. Jeśli chcesz dokonać synchronizacji przy użyciu LG PC Suite, musisz tam wybrać “Usługa danych”. Jeśli chcesz wykorzystać telefon jak dysk przenośny, wybierz “Pamięć masowa”.

Po podłączeniu telefonu z komputerem kablem USB w trybie “usługa danych” z poziomu Menedżera urządzeń systemu w gałęzi modemy powinieneś widzieć telefon jako “LGE Mobile USB Modem”. Jeśli tak nie jest - spróbuj przeinstalować soft i sterownik (uprzednio je usuwając).

Jeśli i to zawiedzie - spróbuj na innym kompie. Problem może leżeć np. w uszkodzeniu przewodu…

No i pisz jaki efekt, chętnie pomogę dalej.

Pozdrawiam,

b