LibreOffice - Writer i Calc / Kwalifikacja E12

Witam,

 

Otóż jutro zdaję cześć praktyczną egzaminu z kwalifikacji E12. Z tego co wiem jest zadanie, gdzie muszę zainstalować pakiet biurowy, ale - tylko i wyłącznie programy Writer i Calc. Moje pytanie brzmi, jak? W pliku instalacyjnym nie ma opcji, gdzie mogę sobie wybrać, które programy chcę zainstalować, instaluje mi się cały pakiet. Prosiłbym o pomoc koniecznie dzisiaj.

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Hej,

Jeśli w instalatorze zaznaczysz opcje zaawansowane, to w kolejnych krokach będziesz mógł wybrać, jakie elementy zainstalować.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak jak pisze Dimatheus,

 

Natomiast ja jestem na wersji obecnie 4.2.0.4 i powiem Ci że też nie miałem wyboru modułów podczas instalacji.

 

Instaluje się cały pakiet i tyle. Zdenerwowało mnie to dlatego jakiś czas temu powstał wątek

http://forum.dobreprogramy.pl/czy-mo%C5%BCna-usun%C4%85%C4%87-wybrane-modu%C5%82y-z-libreoffice-t463470/

 

Nie wiem jak jest z obecną wersją, może być tak że dalej nie ma wyboru modułów. Natomiast do wersji 4.2.0.4 wybór modułów był.

 

Prawdopodobnie na egzaminie jest nowsza wersja, a polecenie wyraźne - zainstaluj tylko Writer i Calc. Ale cóż, najwyżej stracę te kilka punktów lub to egzaminatorzy zorientują się, ze wersja była zła. Dziękuje za odpowiedź :wink:

Albo i się nie zorientują. Egzaminatorzy to rutyniarze. Do póki nie straciłbym punktów siedziałbym cicho. Gdyby się okazało że straciłem punkty, to wtedy bym im to udowodnił, że na obecnej wersji się tego nie da zrobić, czego oni wymagają.