Licencja na 3 Pc

witam

czy mając taką licencję, jedna jest w moim użyciu /zarejestrowana/ czy pozostałe 2 też muszą być na mnie czy można zarejestrować na kogoś innego ?

Licencja na co ??

Sprawdź warunki licencji :wink:

TuneUp,sorry zapomniałem dopisać

Dodane 23.06.2013 (N) 23:49

ok,a gdzie ja znajdę ?

ok,a gdzie ja znajdę ?

Każda licencja odnosząca się do 3PC lub więcej, nie ma nic wspólnego z właścicielem i rejestracją programu. Może być użyta i zarejestrowana na każdym z oddzielnych komputerów, na każdą z innych osób, w każdym z innych krajów. Ja kupiłam w USA Norton Internet Security 2012 na PC 3, na trzy komputery w wersji English. I posłałam 2 licencje, sam numerek do Polski w rodzinie. Oni ściągli sobie tą samą wersje w języku polskim od producenta z Internetu, ważną chyba 15 dni, nie pamiętam. I wpisali numerek mój, wraz ze swoją rejestracja i to działa. Ja dzwoniłam do Polski do przedstawiciela, Norton (wsparcie techniczne) przez telefon i tak mi doradzili. Myślę ze z innymi programami jest podobnie.

:smiley: :smiley:

Przy akceptacji podczas instalacji oprogramowania.

Trzeba czytać licencję, może i Norton nie ma ograniczeń ale np. MS Office 2007 dla użytkowników domowych w boxie miał wyraźnie określone - 3 PC w jednym gospodarstwie domowym.

@Donna USA

Twoje rozumowanie jest błędne, licencja Nortona na 3 PC mówi wyraźnie, że komputery muszą się znajdować “pod tym samym dachem”…