Licencja na Avast Free Antyvirus 5.0

Witam.Mam Avasta 4.8,zarejestrowany,klucz licencji,i moje pytanie dotyczy wersji 5.0.Czy jak go zaktualizuję,wersję 4.8 do wersji 5.0,to odnowa trzeba rejestrować,i otrzymam nowy klucz licencji,czy zostaje ten klucz licencji,co w wersji 4.8.

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że trzeba od nowa rejestrować.

Wnioskuję tak na podstawie tego, że wersji 4.8 nie da się zuaktualizować automatycznie do wersji 5.0, trzeba pobrać całkiem nowy program. Wiem, bo próbowałam u siebie zrobić aktualizację 4.8 na 5.0 - i okazało się, że nie ma takiej możliwości.

jessi

Nie trzeba od nowa rejestrować. Avast 5 sam odinstaluje wersję 4 i zachowa dotychczasowy klucz licencji.

Tak, to potwierdza, to, co napisałam, że nie da się zaktualizować Avast4 na Avast5; trzeba ściągnąć Avasta5, podczas instalacji on sam usunie Avasta4, jeśli klucz rejestracyjny z Avasta4 był jeszcze ważny, to automatycznie przechodzi on na Avasta5, nic tu nie trzeba robić.

Avast5 instaluje się tylko w wersji angielskiej, więc po zainstalowaniu i uruchomieniu trzeba kliknąć na przycisk “Settings”, >“Language”>>“Install additional languages”, zaznacz okienko “polski”>>OK.

Po zainstalowaniu dodatku polskiego znów kliknąć na przycisk “Settings”, >“Language”>>Language>>zmienić na “polski”.

jessi

W starej wersji(4.8),jak znalazł Avast wirusa,to pisało zalecane przerwać połączenie,lub usuń,przenieś do kwarantanny.Czy w nowej wersji (5.0) jest to samo,czy coś jest zmienione?

Możesz to poustawiać: Osłony w czasie rzeczywistym/Ustawienia zaawansowane/Działania. Jeżeli chodzi o osłonę WWW to masz to poniżej:

avast1.th.jpg

pzdr :slight_smile:

A ja mam pytania

Gdzie należy wprowadzić nowy klucz do wersji free ?

Jak uruchomić program (Po naciśnięciu URUCHOM PROGRAM NIC SIĘ NIE DZIEJE I NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ)

Proszę o odpowiedzi

Nie chciałem zakładać nowego wątku ^^