Licencja na Office 365 w profilu

Hej,

 

nieczęsto wchodzę na stronę swojego profilu na DP, a na “licencje” to już w ogóle. Dziś wszedłem i zauważyłem tam:

 

Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych

Trochę mnie to zaskoczyło. Skąd to się wzięło? Czy przeoczyłem jakieś powiadomienie? Ktoś wie, na jaki okres jest ta licencja i do kiedy można ją wykorzystać? Skoro już mam, to chętnie wypróbuję (normalnie używam Office’a 2007).

Może wygrałeś w jakimś konkursie ? :smiley:

dawali za komentarze / chętnym na blogu jakiś czas temu

O kurczaki, to nawet nie wiedziałem, że biorę udział w konkursie :wink: Dzięki

Cześć,

 

Ja tylko dodam, że licencja jest na 1 rok od momentu aktywacji.

Ja też z pół roku temu zauważyłem (przez zupełny przypadek), że mam taką samą licencję. W żadnym konkursie nie brąłem udziału. Z licencji tej korzystać nie zamierzam - mam kupiony “dożywotni” pakiet MS Office 2010 dla Użytkowników Domowych (licencja dla 3 komputerów).

o:

http://www.dobreprogramy.pl/Docent/Rozstrzygamy-akcje-blogowania-o-Office-365,48196.html

Obawiam się że jeśli ktoś nie aktywował wówczas tych kluczy w ciągu kilku miesięcy po konkursie, to dzisiaj nie pozwolą już one na uzyskanie licencji :frowning:

Kurcze, nie wiedziałem (do dzisiaj - z linka droboka), że brałem udział w jakimś konkursie blogowym i że nawet coś wygrałem.

W każdym razie w moim przypadku ta licencja jest nieprzydatna, ale dziękuję Docentowi i Redakcji.

A to niby czemu? Trzeba było uprzedzić, że nie jest to normalna licencja, tylko ograniczona czasowo! Mam licencję w profilu, ale chciałem ją zainstalować dopiero po przejściu na nowy system (tak, zamierzam), a tu okazuje się, że licencja się “zmyła”?

Ja swoja aktywowałem (dla testu) i problemów chyba nie ma :stuck_out_tongue:

 

No i dziś sprawdziłem: klucz zaakceptowany, licencja na rok aktywna (do 8 marca 2016), także wszystko OK.