Licytacja poprzez aukcjoner.pl

Witam, Czy ktos juz ma jakies doswiadczenie w licytowaniu aukcji na allegro wlasnie poprzez serwis aukcjoner.pl?

Bo mam pytanko, jak mam okienko “czas strzalu” to na ile sekund przed końcem aukcji najlepiej jest ustawic ilosc sekund?

Automatycznie jest 6 sekund, ale nie wiem czy tak jest dobrze, czy to zmniejszyc?

A strzelałem przez snip.pl dałem czas na 3 sekundy przed i zawsze wygrywałem :slight_smile:

A tam jest jakis bufor ustawiony na 6?

To o to tam chodzi?

Mam ustawic na 3?

Jeśli używasz opery to możesz z tą wtyczką https://addons.opera.com/pl/addons/exte … tdown/1.0/ dać sobie rade bez tego typu serwisów;)

Ustaw na jak najmniejszy np. 1 sekunde. Sporo osób wygrywa aukcje np. właśnie snipem. Serwery allegro chodzą w miarę szybko (bez opóźnień), więc strzał w niedzielę wieczorem (najbardziej obciążone serwery) spokojnie się uda. Ja mam włąśnie ustawione na 1s i nie przestrzeliłem aukcji nigdy - zawsze zdążyłem trafić.

Tak ale wtyczka wyświetli tylko czas.

A potem jeszcze należy potwierdzić kupno także… :slight_smile:

Czas buforu daj na 1-2 sekundy, zależy, przy połączeniach obstawiałbym odrobinę więcej 2-3 sekundy :slight_smile:

Wyprobowalem na 5 sek poprzez i aukcjoinera i poprzez snipe i wygralem kazda aukcje :slight_smile: