Liczenie minut muzyki w winampie player

Cześć !

Gdzie się ustawia opcje liczenia minut płyty w winampie player. Pokazuje tylko piosenki ile minut trwają. Ja chciałbym, żeby pokazał ile trwa cała płyta.

http://oi44.tinypic.com/116ry81.jpg

  1. Po prawej - lista odtwarzania. U dołu wyświetla się czas zaznaczonej piosenki oraz łączny czas wszystkich utworów na liście odtwarzania

  2. Po wybraniu albumu z biblioteki multimediów u dołu po środku zostają wyświetlone informacje o ilości utworów, łącznym czasie utworów w danym albumie oraz o rozmiarze plików (ostatnia informacja jest w zasadzie nieistotna po pokazuje tylko w jakim czasie wygenerowano te informacje).

tak jest, ale nie ma łącznego czasu.

Jak nie ma, jak nawet na załączonym obrazku to widać?

Czas trwania płyty “Imagine”, która jest odtwarzana to 1 godzina 18 minut i 48 sekund (78min 48s)

Czas trwania płyty “Mirage”, która jest zaznaczona w bibliotece 1 h, 52 min, 19s (112min, 19s) - wychodzi dziwnie, bo album składa się z dwóch płyt, a ja zapisałem to w bibliotece jako jedna płyta

Dziękuję za pomoc. Teraz widzę, że chodzi. :smiley:

Ładujesz całą Play liste na Winampa

Prawoklik na przycisku MiSC

Inne

Utwórz listę odtwarzania HTML

w przeglądarce otworzy ci się strona ze stosownymi informacjami

:slight_smile:

Dzięki :smiley: to też jest dobre.

To rozwiązanie jest o tyle lepsze, że całą playlistę łącznie ze wszystkimi informacji możesz sobie skopiować i zapisać do pliku tekstowego.

Dzięki :smiley: