Licznik odwiedzin na ip - problem z działaniem

Nie wiem, czy to wystarczy, ale popraw wiersz

na

fwrite($fp, "\n"); //zapisujemy kolejne ip

Ten znak “\n” to Enter (przejście do nowego wiersza) - potrzebne jak czytasz plik tekstowy linia po linii.

Ten kod skryptu w PHP jest fatalnie napisany, ale może będzie działał.

Tak kojarzę to z c++ ale co ciekawe na stronie po napisaniu postu są te pliki do ściągnięcia i tam ten błąd jak i pewnie inne są naprawione, ale dalej nic z tego.

A gdzie pliki cookies?

@Instalator - a po co, jak wejścia są sprawdzane po danym adresie IP i to autora interesuje. Tobie chodziło zapewne o to, że jak zmieni się IP u klienta a on wejdzie na tę stronę to będzie na nowo zliczony - it’s not a bug, it’s a feature?

P.S. Sprawdziłem kod u siebie i po poprawieniu tego “n” na “\n” wszystko u mnie działa poprawnie.

To może jest coś czego się na ogół nie wymienia bo jest logiczne, jak nie wiem podanie kodu strony bez znaczników ciała, głowy i html. Ja to dałem tak jak leci zobacz sobie ten plik zip ja korzystałem z obu i nie wychodzi, jakby było potrzebne dołączanie. //a może jak <?php nie jest jakimś swoistą interpretacją dla zaczęcia php jak

Ja przygotowałem takie pliki, jakie podałeś w swoim pierwszym poście (a, b, c). W “c” poprawiłem tylko “n” na “\n” jak już pisałem i strona mi się wyświetliła z poprawną liczbą adresów IP.

d)

Pewnie masz na myśli, że pokazuje Ci też kod PHP (wstawki)? To oznacza, że pewnie stronę © otworzyłeś bezpośrednio z dysku w przeglądarce, a nie poprzez serwer HTTP (http://www.licznik.pl/demo.html) - skryptu (wstawki) PHP wymagają działania interpretera PHP.

Chcesz testować strony lokalnie (wraz z kodem PHP) - użyj np. XAMPP-a: http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html

Pewnie wiem, ked i obecna opera nie mają wsparcia php coś podobnego miałem na serwerze ftp. Pobawię się w tym dziś.

Nie mają, bo musisz apache z php sobie postawić, ew skorzystać z xamp :stuck_out_tongue:

Dziś odpaliłem instalkę tego programu i mam taki error