Licznik odwiedzin

Mam taki problem. Jak wklejam licznik odwiedzin na strone np.

Licznik odwiedzin

to pojawia sie ze na strone weszło 819226 osob a to jest niemozliwe bo jeszcze swojej strony nei mam na serwerze tylko obserwuje ja w przegladarce dlaczego tak sie dzieje i jak zrobic “prawdziwy” licznik?

W tym serwisie co oferuje liczniki nie masz jakiegoś pola w którym podaje się liczbę od której ma licznik zacząć liczyć? Jeżeli masz to zmien na 0 bądź na 1.

Ja kilka miesięcy temu rejestrowałem się na jakimś takim serwisie i miałem podobny probelm.

Jeżeli ten nie będzie Ci odpowiadał to polecam przejść na system statystyk stat.4u.pl. Tam są bardzo dobre statystyki (nie tylko takie w stylu “liczba odwiedzin strony” ale szczególniejsze dane)…

A jak zrobic zeby te staty były wyswietlane na stronie, np. licznik odwiedzin?

Jeżeli chodzi Ci o stat.4u to umieszczasz na stronie tylko button tego serwisu(kod buttonu dostajesz po rejestracji).

Statystyki odwiedzin widzisz po zalogowaniu sie na stronie glownej serwisu lub po kliknieciu na link ktory umiesciles na stronie i podaniu hasła.

ale chodzi na mojej stronie zeby inni userzy mogli to widziec

Możesz zrobić na stat.4u żeby po kliknieciu na button stat.4u ktory umiescisz na stronie były wyświetlane statystyki bez konieczności podawania hasła.

Tylko nie wiem czy wtedy userzy będą mieli możliwość zmiany ustawień czy tylko bedzą mogli ogladac statystyki. Nie korzystałem z tej opcji to nie wiem.

Ale zawsze możesz spróbować :slight_smile:

Ale jak to zrobic?

<a

To jest co prowda inny licznik ale dziła :smiley:

Po zarejestrowaniu się na stat.4u i po umieszczeniu buttona na stronie to wejdź na główną stronę stat.4u:

http://stat.4u.pl/index.html

Zaloguj się. Następnie zobaczysz całe statystyki. W polu:

hty0opl963xnuh5z.png

podaj haslo i kliknij na “konfiguruj…”

Następnie na stronie która Ci się otworzy przy “Statystyka widoczna dla wszystkich” ustaw “tak”

sonnzd7y1h5khtjy.png

Potem tylko zatwierdź ustawiania klikając na button “Zapisz zmiany”.

Po zrobieniu tych czynności po kliknięciu na banner stat.4u który umieściłeś na swojej stronie powinna pokazać się strona ze statystykami którą Ty widziałeś po zalogowaniu się na konto :slight_smile: